Krásné studio s výhledem na moře, top lokalita, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 4798
47 000 € ≈ 1 143 980 Kč
Plocha 35 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/6
Moře 100 m
Stav Volné
Nabízíme krásné studio v novém komplexu Ipanema Beach v Sveti Vlas, Bulharsko. Byt disponuje úchvatným výhledem na moře. Nachází ve čtvrtém podlaží ze šesti pater, v budově je výtah. Celková plocha činí 35,85m2. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, balkon s krásným výhledem na moře.
Komplex Ipanema Beach, ve kterém se apartmán nachází je luxusním komplexem na pláži, v první linii v oblíbeném letovisku Sveti Vlas. Byl postaven speciálně pro milovníky panoramatického výhledu na moře u jachtového přístavu Marina Dinevi.
Komplex se skládá ze dvou samostatných budovách, plocha pozemku je 17 000 m2.
Infrastruktura a občanská vybavenost v areálu:
Bazén, relaxační zóna, kosmetický salon, fitness centrum, recepce, ostraha, lobby bar.
Poplatek za údržbu je 250€ ročně.
S nábytkem a vybavením rádi pomůžeme.
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Sveti Vlas se nachází na nejlepším místě na bulharském pobřeží Černého moře - na úpatí svahů Balkánu, které postupně sestupují do křišťálově čisté vody rozlehlého Černého moře. Tato příznivá kombinace znamená mnoho slunečných dnů (průměrně 260 ročně), chladné odpoledne, čistý vzduch a ideální podmínky pro léčbu nemocí horních cest dýchacích.
Kromě ideálního klimatu, které je blízko Středozemního moře, má Sveti Vlas zajímavou historii. Asi před 1800 lety byla místo luxusních přístavů a rekreačních komplexů thrácká svatyně. V té době bylo město pojmenováno Larissa a teprve 14. století přijalo jméno Sveti Vlas, patrona obchodníků.
Pláž letoviska je dlouhá 1,5 km a v průměru 16 m. Existují tři krásné pláže s jemným zlatým pískem, které podle Evropské komise patří k nejčistším pro koupání v Bulharsku.
Pokud hledáte párty, Slunečné pobřeží je jen pár minut jízdy autem, a pokud se budete chtít podívat na památky, jedinečné město Nessebar a jeho historického a kulturního dědictví jsou vzdálené 10 km. V roce 2007 byl ve městě Sveti Vlas otevřen největší jachetní přístav v Bulharsku - Marina Dinevi s kapacitou 300 jachet.
Jsou zde i zajímavé akce - každoročně v polovině července se koná plachetní regata „St. Vlas“ a v srpnu superskokanová rally pod stejným názvem.
Sveti Vlas je evropské město, které fascinuje všemi ročními obdobími. Podzim je velmi měkký a teplý, jaro inspiruje krásou kvetoucí vegetace a v zimě vás zasněžené svahy Stara Planina ponoří do zasněžené pohádky. V městě je veškerá občanská vybavenost pro pohodlný život. V Sveti Vlasu všechny nemovitosti, které nabízíme jsou vhodně k trvalému bydlení.
Podlaží
4
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
35 m2
Užitná plocha
31 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
150 m
Lékař
150 m
Kavárna
220 m
Restaurace
120 m
Bar
150 m
Škola/školka
210 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00