Krásný 2+kk v první linií a 20 metrů od pláže, v komplexu Majestic, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 4729
71 000 € ≈ 1 800 560 Kč
Plocha 79 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 5/7
Moře 20 m
Poplatek za služby 11 € za m2/rok
Stav Volné
Období Letní sezóna
Nabízíme krásný 2+kk o velikosti 79 m2, situovaný v pátém podlaží ze sedmi pater v komplexu Majestic na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice- předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkon přístupný z obou místností. Okna obou pokojů a balkonu jsou orientována na západ. Vzdálenost od pláže je 20 metrů, komplex v první linií. V komplexu jsou Vám i Vašim hostům k dispozici:
4 unikátní restaurace: hlavní restaurace s 600 místy, hlavní restaurační terasa se 150 místy, tématická restaurace (A la carte) s 300 místy, restaurace u bazénu s 500 místy uvnitř a 250 místy venku ve stínu stromů
Konferenční místnost
herna pro dospělé (kulečník, šachy, backgammon atd.)
Park
Spa centrum (fitness, turecká sauna, finská sauna, masáže, jacuzzi)
Salon krásy (kadeřnictví, salon krásy)
Parkoviště
4 bary: lobby bar - 800 míst, bar na terase - 500 míst, lobby bar - 120-150 míst, bar u bazénu - 175-200 míst
Bazén: hlavní bazén, solárium, dětský bazén
Dětský koutek: miniklub (školka)
Hobby klub (řemeslná dílna)
Dětské hřiště
Sportovní areál: multifunkční hřiště, tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal. Poplatek na údržbu činí 11€/m2 ročně.
Velice dobrá nabídka, doporučujeme!
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
5
Počet podlaží
7
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
79 m2
Užitná plocha
64 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
250 m
Lékař
1 km
Kavárna
810 m
Restaurace
80 m
Bar
150 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00