Krásný 3+kk apartmán, 200m od moře

Castelsardo, Itálie – ID 12858
259 000 € ≈ 6 407 660 Kč
Plocha 77 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Moře 200 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna

Krásný apartmán 3+kk.

Třípokojové apartmány rozdělené mezi suterénu, přízemí a podkroví, nabízejí širokou škálu řešení, která uspokojí potřeby každého klienta.

Soukromé verandy umožňují užívat si mírné sardinské klima v naprosté pohodě a vytvářejí tak ideální prostředí pro odpočinek a relaxaci. Prostor pro venkovní večeře a posezení s přáteli a rodinou.

Kouzlo Castelsarda se vztahuje i na jeho pláže, z nichž každá dokáže vzbudit jedinečné emoce.

La Marina okouzluje zlatým pískem, který se zrcadlí v křišťálově čisté vodě zálivu Asinara, zákoutí pobřeží se světlým pískem, modrým mořem a tmavými útesy.

Kousek od vesnice se nachází pláž Lu Bagnu, nádherné místo s jemným krémovým pískem, průzračně modrým mořem a skalnatými stěnami porostlými středomořskými křovinami.

Punta Li Paddimi nabízí písečné úseky vyznačující se kompaktním béžovým pískem a tmavě zbarvenými skalami a útesy stoupajícími z útesů do moře, které má modrou a zelenou barvu, kontrastující s okolními středomořskými křovinami.

Každé místo na tomto pobřeží, od křišťálově čisté vody až po úchvatné výhledy, dokáže okouzlit a vryje se do paměti těch, kteří je zažijí.

Poloha a služby:

Castelsardo je kouzelná vesnice, pro kterou jsou charakteristické dlážděné uličky, barevné domy a středověký hrad, schopný vytvořit jedinečnou a okouzlující atmosféru.

V docházkové vzdálenosti můžete prozkoumat starobylé uličky, objevit malé restaurace s typickou kuchyní a obdivovat místní řemesla.

Pláže v Castelsardu jsou proslulé svou krásou a křišťálově čisté moře je ideální pro milovníky plavání, surfování nebo jen opalování. Můžete zde zažít tradici, aniž byste se vzdali pohodlí, a užívat si modré moře a historický půvab tohoto jedinečného místa.

60 km od letiště Alghero

37 km od námořního přístavu

2 km od turistického přístavu

500 m od nemocnice

50 m od obchodních služeb

Náš obchodní partner nabízí také silver, gold a platinum balíčky pro vybavení objektu.

V tomto projektu nabízíme 4 apartmánů v cenovém rozpětí od 207 000eur do 357 000eur.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
77 m2
Užitná plocha
59 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Obchod
470 m
Lékař
250 m
Kavárna
60 m
Restaurace
40 m
Bar
60 m
Škola/školka
330 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00