Krásný a plně zařízený dům 8+1 s výhledem na moře, top nabídka, Intsaraki, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 4728
253 000 € ≈ 6 413 550 Kč
Plocha 303 m2
Dispozice atypický
Moře 500 m
Stav Volné
Nabízíme rodinný dům s nádherným výhledem na moře a zátok Nesebaru a Slunečního pobřeží. Dům se nachází ve vilové oblasti města Sveti Vlas, oblast Intsaraki, Bulharsko. Dům se nachází na osvětlené a vybetonované ulici.
Celková zastavěná plocha domů činí 303 m2, celková plocha pozemku 420 m2.
Dispozice:
- 1. patro: prostorný obývací pokoj s kuchyní a krbem, který vytápí celý dům, dále velká veranda s grilem, která je předělaná na letní kuchyni.
2. a 3. patro mají 8 ložnic, z toho 4 s WC (1 s vanou), je zde samostatný sklad- 4 m2
Tato lokalita nabízí:
- ticho, klid a nejčistší vzduch v Bulharsku
- Panoramatický výhled, který nelze skrýt jinými budovami.
-Dům je postaven z cihel s tepelnou izolací.
- Veranda s letní kuchyní a grilem.
- Garáž
Vzdálenost od pláži je 500 metrů.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další. Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.
V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.
Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.
Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.
Počet podlaží
3
Dispozice
atypický
Výhled na moře
Ano
Plocha
303 m2
Pozemek
420 m2
Užitná plocha
303 m2
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
303 m2
Parkování
Ano
Obchod
390 m
Lékař
1 km
Kavárna
850 m
Restaurace
430 m
Bar
530 m
Škola/školka
890 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00