Krásný apartmán 2+kk, komplex Sun City 3, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží, Bulharsko – ID 8193
68 200 € ≈ 1 659 988 Kč
Plocha 66 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/5
Moře 750 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme apartmán po rekonstrukci o rozloze 2+kk, o velikosti 66 m2, který se nachází ve druhém podlaží z pěti v komplexu Sun City 3, Slunečné pobřeží, Bulharsko. Dispozice-předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa. Komplex se nachází pouhých 750 metrů od pláže na Slunečném pobřeží a asi dva kilometry od starého města Nesebar. Veškerá občanská vybavenost a zábava jsou v docházkové vzdálenosti.
V areálu a jsou:
parkoviště; 24hodinová ostraha; dobře udržovaný, zelený areál; bazény pro dospělé; dětský bazén; relaxační zóny, bar u bazénu; mini obchod, parkovací místa. Poplatek na údržbu činí 8€/m2 ročně.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Plocha
66 m2
Užitná plocha
58.08 m2
Terasa
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
100 m
Lékař
750 m
Kavárna
280 m
Restaurace
100 m
Bar
260 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00