Krásný byt v Polychrono, 2+kk, hned u pláži

Polichrono, Řecko – ID 9968
150 000 € ≈ 3 802 500 Kč
Plocha 40 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/2
Moře 40 m
Stav Volné
Období Celoroční
Apartmán u moře v prosperujícím přímořském městě Polihrono. Byt jen 40 metrů od písečné pláže nabízí 40 metrů obytné plochy. V půdorysu máme 1 ložnici, kuchyň a obývací pokoj a 1 koupelnou. Dům byl zrekonstruován v roce 2023 a nabízí hliníková okna, bezpečnostní hliníkové dveře a výhled na moře z balkonu. Ideální pro děti a seniory, protože domov je jen pár kroků od pláže a je v přízemním patře.
O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.


Polychrono je rušné pobřežní město, kde kdysi stálo starověké město Neapolis. Mezi vykopané pozůstatky patří akropole na kopci a raně křesťanský kostel s mramorovými sloupy. Malé Folklorní muzeum vystavuje textilie, nástroje a historické dokumenty. Mlýn umístěný mezi lesy a borovicemi odhaluje, jak se v minulosti lisoval olivový olej. Podél pobřeží si lze pronajmout čluny a vodní skútry a podél pobřeží jsou bary a rybí restaurace.

Polichrono je 95 km daleko od Soluně na východní části poloostrova Kassandra na místě starobylého města Neapolis. Vesnice byla pojmenována podle barevného dojmu mnoha květin, které charakterizovaly krajinu (abstraktní lingvistický význam: „mnoho barev“). V této vesnici trvale žije asi 1050 lidí.

Turistika je v létě hlavním zdrojem příjmů této obce. Mnoho kaváren, restaurací, barů, obchodů, hotelů a apartmánů se nachází na dobře navštěvované plážové promenádě
Mezi mořem a celou promenádou je 7 km dlouhá a velmi čistá písečná pláž, která je každoročně oceněna modrou vlajkou. Vzhledem k východní poloze oblast zaručuje úžasné východy slunce.
Mimo sezónu se obyvatelé zabývají především zemědělstvím, zpracováním oliv a výrobou medu.
Střed obce zdobí kostel svatého Athanasia (postaven v roce 1912), patrona Polychrona. O něco dále na náměstí je starší kostel „Narození Krista“ z roku 1863.
Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
40 m2
Užitná plocha
40 m2
Terasa
Ano
Obchod
220 m
Lékař
560 m
Kavárna
180 m
Restaurace
150 m
Bar
30 m
Škola/školka
670 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00