Krásný dům 4+1, po rekonstrukci, v blízkosti lesa a moře, obec Prosenik

Prosenik, Bulharsko – ID 7615
155 000 € ≈ 3 775 025 Kč
Plocha 760 m2
Dispozice 4+1
Moře 30 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme Vám ke koupi dvoupodlažní, zrekonstruovaný dům 4+1 o zastavěné ploše 56 m2 se zahradou 760 m2. Dispozice: suterén - vstup, technická místnost s pračkou a sušičkou, samostatná koupelna a toaleta, ložnice, sklad.
Do prvního patra vede venkovní schodiště: vstup, koupelna s WC, obývací pokoj s jídelnou, samostatná kuchně, další ložnice vlevo
jídelna, dvě terasy. V domě jsou nové elektroinstalace a vodoinstalace. Dům se prodává včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. K dispozici je dvůr o rozloze 760 m2, skvělá lokalita v podhůří
na Staré planině, blízko lesa, s příjemným panoramatickým výhledem v ekologicky čisté oblasti. V domě je zavedena elektřina, vodovod, kanalizace je řešena pomocí septiku, vysokorychlostní internet a IPTV. Dům je
kompletně dokončen: opravená střecha, nabarvená fasáda; terakota a laminát na podlaze, latexem natřené stěny a stropy.
Koupelna - kompletně dokončena a vybavena, na podlaze terakota, fajáns, na stěnách, sanitární zařízení, pračka, bojler; topení pomocí krbu a klimatizace. Obec Prosenik je vzdálená 13 km. od městského centra Rouen, 30,31 km od
pláže Slunečného pobřeží, 33 km od letiště Burgas a 37 km od Burgas. Pravidelná autobusová doprava spojuje obec Prosenik s okolními místy. Nemovitost je vhodná jak k celoročnímu bydlení, tak i na pronájem.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Burgas je největší město jihovýchodního Bulharska a druhým největším na bulharském pobřeží Černého moře a se svou rozlohou 253 644 km² je také jedním z největších v zemi. Podle posledního sčítání lidu NSI k 31. prosinci 2015 má 203 017 obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město v zemi. Několik přírodních rezervací a chráněných oblastí, starověké a středověké vesnice, Černé moře a každoroční festivaly přitahují mnoho turistů. Burgas, který se nachází na nejzápadnějším bodě Černého moře, dal své jméno stejnojmenné zátoce, která je největší a nejčlenitější na bulharském černomořském kontinentu. Město je obklopeno Burgaskými jezery- Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východě Černým mořem.
Mezi první obyvatele regionu patří Thrákové, kteří kolem 6. století př. n. l. vytvořili na území dnešního Burgasu spolu s blízkými městy Apolonia řadu osad s blízkými městy Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klima v Burgasu a regionu je charakterizováno jako vlhké subtropické s mořským a kontinentálním vlivem. Průměrná teplota vzduchu v létě dosahuje v červenci 26.7 °C, s tím, že maximální denní teploty nad 20 °C se vyskytují až do listopadu. Průměrný měsíční počet hodin slunečního svitu dosahuje 328,6. V zimách je patrný kontinentální vliv, ale ve srovnání s vnitrozemím zůstává zima mnohem mírnější a na sníh jsou poměrně řídké. Budoucí rozvoj města souvisí s otevřením Burgasu moři a jezerům. V této souvislosti je diskutován projekt Super Burgas. Připravovaný projekt na veřejnou cyklistickou dopravu, na odstranění husté dopravy z centrální části města, na obnovu ostrova svaté Anastázie a mostu, stejně jako na rehabilitaci historického centra, již byl realizován. implementováno. V roce 2012 byla v Burgasu otevřena dvě obchodní centra. Chystá se otevření multifunkční sportovní haly a pobřežní asfaltové silnice spojující Burgas s novou čtvrtí Kjóšeto a čtvrtí Sarafovo.
Počet podlaží
2
Dispozice
4+1
Plocha
760 m2
Pozemek
760 m2
Užitná plocha
56 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
56 m2
Parkování
Ano
Obchod
4 km
Lékař
10 km
Kavárna
140 m
Restaurace
150 m
Bar
3 km
Škola/školka
210 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00