Krásný dům s bazénem, v blízkosti pláže, panenská příroda, Alexandrovo

Alexandrovo, Bulharsko – ID 9966
195 000 € ≈ 4 854 525 Kč
Plocha 160 m2
Dispozice 5+kk
Moře 10 000 m
Poplatek za služby 1 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vaší pozornosti krásný dům o celkové ploše 160 m2, který byl postaven na pozemku o velikosti 460 m2. Dům se skládá se z:

- Přízemí: prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, WC, šatna, schodiště a veranda

- První patro: čtyři pokoje, koupelna s WC.

K nemovitosti náleží parkovací stání, bazén 6x3 m, dřevěná pergola s grilem, kůlna na palivové dříví a trávník.

Dům je plně vybaven a zařízen. Nepotřebuje opravy a další investice. Nachází se u vesnice Alexandrovo, pouhých 10 km od mořského pobřeží.

Obec Alexandrovo se nachází v jihovýchodním Bulharsku, v regionu Pomorie, 35 km od regionálního centra Burgas a jeho mezinárodního letiště, 17 km východně od Nesebaru, mezi jezery Aheloy a Poroy.

Největší bulharské černomořské letovisko Slunečné pobřeží je jen 12 km od obce Alexandrovo. Nadmořská výška je asi 200 metrů.

Alexandrovo se dynamicky rozvíjí – v posledních letech zde vyrostlo mnoho luxusních vil a domů. Stále více turistů preferuje toto místo díky různým možnostem rekreace. Na jedné straně - nekonečné krásné pláže Slunečného pobřeží, procházka starověkým Nesebarem - jedním z nejstarších měst v Evropě, nebo relaxační lázeňské procedury v Pomorie, známém svými jedinečnými bahenními koupelemi. Na druhé straně jsou Stara planina, která z vesnice dělá jednu z nejoblíbenějších prázdninových destinací podél Černého moře.

Obec Alexandrovo se nachází v oblasti zahrnuté do Natura 200 – chráněné přírodní oblasti pro biologickou rozmanitost v Evropské unii.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Plocha
160 m2
Pozemek
460 m2
Užitná plocha
160 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
160 m2
Parkování
Ano
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
5 km
Lékař
5 km
Kavárna
170 m
Restaurace
170 m
Bar
170 m
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00