Krásný dvoupatrový mezonet , kousek od pláži

Pefkohori, Řecko – ID 9835
145 000 € ≈ 3 531 475 Kč
Plocha 80 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/2
Moře 90 m
Stav Volné
Období Celoroční
Mezonetový byt na prodej v prosperujícím přímořském městečku Pefkochori. Mezonet se 2 patry a 80 m2 obytné plochy se může pochlubit 2 ložnicemi, 2 koupelnami, kuchyní a obývacím pokojem s výstupem na velkou venkovní obytnou plochu o velikosti 17 m2. Terasa je oplocená a nabízí gril a snadný přístup pro venkovní vnitřní bydlení. Byt je v dobrém stavu a potřebuje pouze vymalovat a prodává se kompletně zařízený včetně veškerý nábytek a spotřebiče . Mnoho doplňků pro domácnost, jako jsou elektrické ventilátory, sítě proti hmyzu, krb a mnoho dalšího. Procházka na pláž je jen 300 metrů a nakupování je jen procházka. (Můžou se stát 2 ateliéry, protože mezonet má 2 samostatné vchody)


O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Pefkochori je vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými háji, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají rekreanty možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.

Pefkochori je jednou z nejrozvinutějších rekreačních oblastí Kassandry a celého Chalkidiki, která kombinuje krásnou přírodu, rozvinuté pláže a výjimečné klima se všemi předpoklady pro odpočinkovou dovolenou. Vše, co byste mohli potřebovat během dovolené, můžete snadno najít v Pefkochori. Pefkochori nabízí ubytovací zařízení každého druhu – hotelové komplexy a soukromé vily pronajímající apartmány a studia.
Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
80 m2
Užitná plocha
80 m2
Terasa
Ano
Obchod
30 m
Lékař
40 m
Kavárna
10 m
Restaurace
10 m
Bar
90 m
Škola/školka
10 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00