Krásný rodinný dům, Villa Romana, 350 metrů od pláže, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 4114
160 000 € ≈ 3 908 000 Kč
Plocha 150 m2
Dispozice 3+kk
Moře 350 m
Stav Volné
Nabízíme rodinný dům typu tounhouse, vzdálený pouhých 350 metrů od pláže v Elenite, v soukromém kompelxu Villa Romana, v Sveti Vlas, Bulharsko. Dům má dvě podlaží a je velký 150m2.
Dispozice:
První podlaží- veranda s grilem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC, prádelna.
Druhé podlaží - dvě ložnice, dvě koupelny se dvěma toaletami, dvě terasy. Dvůr má 50m2.
Cena je včetně nábytku a vybavení.
V komplexu Villa Romana jsou- bazén, relaxační zóna, 24 ochrana, parkoviště, dětská hřiště. V blízkosti jsou: pláž- 5 min chůze, potraviny -3 min chůze, kavárna - 3 min chůze, letiště 30 min autem. Poplatek na údržbu činí 1200€ ročně
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.
V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.
Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.
Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.


Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
150 m2
Pozemek
50 m2
Užitná plocha
150 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
109 m2
Parkování
Ano
Obchod
650 m
Lékař
4 km
Kavárna
3 km
Restaurace
300 m
Bar
480 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00