Lukrativní stavební pozemek v blízkosti pláže, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 5172
34 000 € ≈ 828 070 Kč
Plocha 680 m2
Moře 15 000 m
Chtěli byste si navrhnout svůj vlastní dům snů v úžasné oblasti Španělska? Hledáte příležitost, která je jednoduchá a zároveň za skvělé peníze?

Postavte si svou vlastní jedinečnou nemovitost v srdci krásné urbanizace Camposol. Camposol se může pochlubit úžasnými plážemi, golfovým hřištěm, dvěma obchodními centry a dětským hřištěm a je také jen 30 minut jízdy od národního letiště Murcia a 1 hodinu jízdy od letiště Alicante, což z něj činí velmi žádaný umístění. Je také neuvěřitelně malebné, sedí v přírodním, širokém údolí obklopeném různými horskými pásmy a nádhernou otevřenou, zvlněnou krajinou. Užijte si zábavné 18jamkové golfové hřiště nebo si vychutnejte dobré jídlo v jedné z mnoha restaurací v okolí. Za pouhých 15 minut jízdy autem se můžete vydat na nádherné středomořské pláže nebo do úžasného přístavu Puerto de Mazarron.

Máme k dispozici dva stavební pozemky, každý o velikosti 686m2 a nacházejí se v sektoru C urbanizace. Stavba vašeho úžasného španělského domu nemusí být složitá, protože vám můžeme pomoci s procesem týkajícím se architektů a právníků, abychom vám věci co nejvíce zjednodušili.

Stavební povolení mohou být udělena na stavbu o velikosti až 100 m2.

Plocha
680 m2
Obchod
2 km
Lékař
1 km
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
2 km
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00