Luxusní 2+kk, krásný výhled na moře, komplex Harmony Suites, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 6843
109 500 € ≈ 2 674 538 Kč
Plocha 52 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 7/8
Moře 200 m
Poplatek za služby 628 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme skvělý 2+kk s nádherným výhledem, apartmán o velikosti 52,36 m2, situovaný v sedmém podlaží z osmi pater, v komplexu Harmony Suites v Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon s nádherným výhledem na moře, staré město Nesebar a široké pláže letoviska Slunečné pobřeží. Cena je včetně nábytku a vybavení. Komplex, ve kterém je apartmán situován se nachází pouhých 200 metrů od pláže. V komplexu jsou k dispozici vám i vašim hostům:
- 30metrový bazén
- dětský bazén,
- Venkovní jacuzzi
- Bar u bazénu
- hřiště,
- WiFi v celém areálu
Komplex si udržuje vysoký standard služeb pro své hosty, a proto jsou apartmány zde úspěšně pronajímány na letní období i mimo něj.
Harmony Suites Sveti Vlas je vzdálený 2 km od přístavu Dinevi Marina a 3 km od centrální pláže Slunečného pobřeží.
Nejbližší letiště je Burgas, 25 km daleko. Poplatek za údržbu činí 628€ ročně. Skvělá nabídka za skvělou cenu, doporučujeme!
Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!
Pozor na realitky, které kvůli situaci na českém realitním trhu ze dne na den začali nabízet nemovitosti v zahraničí! Bez toho aby se v zahraničním trhu, který se od českého liší, dostatečně vyznali! Spolehněte se na specialisty a ne riskujte zbytečně!
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s online prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Sveti Vlas se nachází na nejlepším místě na bulharském pobřeží Černého moře - na úpatí svahů Balkánu, které postupně sestupují do křišťálově čisté vody rozlehlého Černého moře. Tato příznivá kombinace znamená mnoho slunečných dnů (průměrně 260 ročně), chladné odpoledne, čistý vzduch a ideální podmínky pro léčbu nemocí horních cest dýchacích.
Kromě ideálního klimatu, které je blízko Středozemního moře, má Sveti Vlas zajímavou historii. Asi před 1800 lety byla místo luxusních přístavů a rekreačních komplexů thrácká svatyně. V té době bylo město pojmenováno Larissa a teprve 14. století přijalo jméno Sveti Vlas, patrona obchodníků.
Pláž letoviska je dlouhá 1,5 km a v průměru 16 m. Existují tři krásné pláže s jemným zlatým pískem, které podle Evropské komise patří k nejčistším pro koupání v Bulharsku.
Pokud hledáte párty, Slunečné pobřeží je jen pár minut jízdy autem, a pokud se budete chtít podívat na památky, jedinečné město Nessebar a jeho historického a kulturního dědictví jsou vzdálené 10 km. V roce 2007 byl ve městě Sveti Vlas otevřen největší jachetní přístav v Bulharsku - Marina Dinevi s kapacitou 300 jachet.
Jsou zde i zajímavé akce - každoročně v polovině července se koná plachetní regata „St. Vlas“ a v srpnu superskokanová rally pod stejným názvem.
Sveti Vlas je evropské město, které fascinuje všemi ročními obdobími. Podzim je velmi měkký a teplý, jaro inspiruje krásou kvetoucí vegetace a v zimě vás zasněžené svahy Stara Planina ponoří do zasněžené pohádky. V městě je veškerá občanská vybavenost pro pohodlný život. V Sveti Vlasu všechny nemovitosti, které nabízíme jsou vhodně k trvalému bydlení.
Podlaží
7
Počet podlaží
8
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
52 m2
Užitná plocha
46 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
210 m
Lékař
1 km
Kavárna
210 m
Restaurace
210 m
Bar
330 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00