Luxusní 2+kk, přímo na pláži, 10 km do Varny, Kabakum, Varna

Varna - Kabakum, Bulharsko – ID 4034
152 100 € ≈ 3 715 043 Kč
Plocha 69 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/8
Moře 100 m
Stav Volné
První linie! Luxusní apartmán s jednou ložnicí a s nádherném výhledem na moře ve Varně! Pouhých 10km od centů města. Představujeme Vám vynikající jednoložnicový apartmán v luxusním, uzavřeném komplexu v první linii nedaleko letoviska Zlaté písky a 10 km od centra Varny. Byt se nachází ve čtvrtém podlaží a sestává ze vstupní chodby, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, samostatné ložnice, koupelny-WC a terasy se vstupem z obou pokojů. Z oken a terasy je skvělý výhled na moře. Užitná plocha bytu je 57 m2 a celková plocha je 69 m2. Komplex se nachází přímo na pláži a ohromuje úchvatným výhledem na moře, krásnou a bohatou vegetací a vysokou kvalitou služeb. Byt je luxusně dokončen "na klíč" s použitím kvalitních materiálů, cena je bez nábytku a vybavení, se kterým rádi pomůžeme. Areál se skládá ze 6 budov umístěných na společném oploceném areálu, ponořených do zeleně a nabízí následující občanskou vybavenost:
Restaurace s prostornou venkovní terasou s výhledem na moře;
plážový bar;
Dětské hřiště na pláži;
Infinity bazén;
SPA & Wellness centrum: sauna, parní lázeň, ledová místnost s vědrem a kostkami ledu, vyhřívané vnitřní bazény pro dospělé a děti, vířivka, SPA a kosmetické procedury, masáže, posilovna, kadeřnické služby, manikúra a pedikúra;
Rekreační a sportovní areál;
Konferenční místnosti;
Parkoviště;
Panoramatický výtah;
24hodinová ostraha.
V případě zájmu a za příplatek lze dokoupit parkovací stání v podzemní garáži.
Blízkost přímořské metropole Bulharska - města Varna - umožňuje pohodlné celoroční bydlení v blízkosti přímořského města s rozvinutou infrastrukturou a letní dovolenou v luxusní atmosféře. Poplatek za údržbu činí 12 € / m2 ročně. Skvělý byt s výhodnou polohou!
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Třetí největší město Bulharska, s více než 300 tisíci obyvatel, leží u pobřeží Černého moře ve vzdálenosti skoro 500 kilometrů od Sofie a téměř 140 kilometrů severně od Burgasu. Díky rozvinuté turistické infrastruktuře, hezkým parkům i okolní přírodě a velmi přátelské atmosféře, navozované usměvavými místními lidmi, se stala Varna jedním z nejpříjemnějších bulharských měst.
Město Varna a jeho blízké okolí patří k důležitým střediskům cestovního ruchu Bulharska. Stalo se kulturním a vzdělávacím centrem s několika univerzitami, námořní akademií, oceánografickým institutem, operou, divadlem, letní scénou, uměleckou galerií a mnoha muzei.
Asi 200 metrů severně od železničního nádraží je v historickém domě z roku 1860 umístěno Etnografické muzeum. 400 metrů východně stojí jedna z nejkrásnějších památek – zříceniny velmi rozsáhlého komplexu veřejných lázní města Oddessos z 2. století. Hned vedle lázní stojí chrám sv. Atanasie, vyhořelý v roce 1838. 300 metrů severovýchodním směrem začíná krásný, vzorně udržovaný Primorski park s upravenými květinovými záhony, fontánami a stromy, chránícími před sluncem.
Park se táhne kolem pobřeží severovýchodním směrem v délce asi 3 kilometry a stal se velmi příjemným místem k procházkám. Hned na začátku parku se nachází Námořní muzeum včetně venkovních expozic. Naproti hotelu Odesa stojí moderní budova Festivalového komplexu, ve které je umístěno terárium.
Rozsáhlá a velmi živá pěší zóna s mnoha obchody je vytvořena ulicí Slivnica mezi Primorskim parkem a hotelem Černo more.
Naproti přes bulevar Marie Luisa se tyčí Chrám Nanebevzetí Matky Boží, který je jednou z dominant Varny. Chrám byl postaven v roce 1886 podle projektu oděského architekta, inspirovaného jedním petrohradských chrámem. Velmi poutavý je nejen exteriér, ale i interiér obsahující jemně vyřezávaný ikonostas, biskupský trůn a hodnotné fresky.

V samotném centru se nalézá několik dalších zajímavých kostelů a také mnoho galerií a muzeí. Nejstarším z nich je velmi rozsáhlé Archeologické muzeum, založené ve 20. století Karlem Škorpilem, jenž byl po čtyři desetiletí jeho ředitelem. Ve více než dvou desítkách sálů jsou pokryty dějiny oblasti Varny od starší doby kamenné až po 18. století.

Zajímavé může být také Muzeum obrození, umístěné v budově první bulharské školy z roku 1860 a zachycující dějiny Varny od konce 18. století až do osvobození zpod turecké nadvlády.

Severní okraj Primorskeho parku tvoří bulvár Knjaz Boris I. Na něm se nachází Palác sportu a kultury.

Uprostřed Primorskeho parku stojí monumentální bílý Pomník protifašistickým bojovníkům. V parku se rozkládá také malá zoologická zahrada.

Park-muzeum Vladislav Varenčik, věnované bitvě u Varny v roce 1444, leží na západním okraji města.

Zajímavá místa v okolí Varny
Pláže, využívané převážně Bulhary začínají u přístavu jižně od Primorskeho parku a táhnou se kolem něho s malými přestávkami několik kilometrů severovýchodním směrem. Koupání je tady příjemné, vstup do moře pozvolný, voda čistá, jen v některých úsecích objevíte řasy.
Mezi Varnou a Zlatými písky, asi 8 kilometrů od Varny, naleznete letovisko Sv. Konstantin a Helena, na které navazuje na severovýchodní straně komplex Sinčev den. Ještě dále na sever leží menší středisko Čajka.
Podlaží
4
Počet podlaží
8
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
69 m2
Užitná plocha
57 m2
Terasa
Ano
Obchod
120 m
Lékař
900 m
Kavárna
500 m
Restaurace
10 m
Bar
10 m
Škola/školka
400 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00