Luxusní 2+kk s nádherným výhledem na moře, Etara 1, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 3759
89 000 € ≈ 2 166 260 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/4
Moře 250 m
Stav Volné
Nabízíme vám prostorný apartmán 2+kk na samém břehu moře v komplexu Etara 1, o celkové ploše 65 m2, nacházející se ve čtvrtém podlaží ( třetí nadzemní) ze čtyř pater v soukromém komplexu Etara 1, v Sveti Vlas, Bulharsko. Byt se skládá ze vstupní chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkón s nádherným výhledem na moře, Starý Nesebar a záliv Slunečného pobřeží. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií. Komplex Etara 1, ve kterém je apartmán situován se nachází v severní části letoviska Sveti Vlas, v první linií k moři, 250 metrů od nejbližší, písečné pláže a 400 metrů od jachtového přístavu "Marina Dinevi", kde se na promenádě nacházejí nejlepší restaurace, bary a obchody. Veškerá občanská vybavenost a zábava je v docházkové vzdálenosti.
Komplex je postaven v tradičním bulharském stylu a má prostorný, perfektně udržovaný areál. Majitelům a jejích hostům jsou k dispozicí:
2 bazény, jeden z nich s dětskou částí
Relaxační zóny
Fitness
2 restaurace
Piano bar
Obchod
Salón krásy
Parkoviště
24h bezpečnost
Vzdálenost komplexu od:
Mezinárodní letiště v Burgasu - 34 km
Slunečné pobřeží - 8 km
Nessebar - 12 km
Burgas - 43 km
Poplatek na údržbu činí 600€ ročně.
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.
V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.
Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.
Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.
Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
65 m2
Užitná plocha
57 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
60 m
Lékař
4 km
Kavárna
3 km
Restaurace
70 m
Bar
140 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00