Luxusní 2+kk v komplexu Harmony Suites Monte Carlo, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 8445
75 900 € ≈ 1 929 758 Kč
Plocha 43 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/6
Moře 350 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme luxusní apartmán v Harmony Suites Monte Carlo. Byt má rozlohu 2+kk, celkovou plochu 43 m2 a nachází se v šestém podlaží z šesti pater. Skládá se ze vstupní haly, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, terasy a koupelny s toaletou. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií. Velice luxusní byt v perfektně udržovaném komplexu pro náročné! Doporučujeme!
Komplex Harmony Suites Monte Carlo, ve kterém je apartmán situován se nachází pouhých 350 metrů od pláže, je luxusní, vyšší třídy a je v celoročním provozu. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Ideální na pronájem či na celoroční užívání. Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici: velký bazén, dětský bazén, vířivka, relaxační zóny, lobby a recepce, 24h ochrana, prostorný, perfektně udržovaný areál, Majitelé a jejích hosté mohou užívat infrastrukturu i sousedních komplexů od stejného developera. Obzvlášť vhodné pro rodiny s dětmi.
Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně.
Aktuální nabídky sledujte na naších stránkách.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.
Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
43 m2
Užitná plocha
37 m2
Terasa
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
210 m
Lékař
500 m
Kavárna
210 m
Restaurace
120 m
Bar
210 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00