Luxusní 3+kk, 350 metrů od pláže, nádherný výhled, Elenite

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 4044
Plocha 255 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 7/7
Moře 350 m
Stav Volné
Nabízíme prostorný penthouse o rozloze 3+kk, plocha bytu je 255m2. Byt se nachází v sedmém podlaží ze sedmi pater v komplexu Negresko, v Elenite, Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozice: vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s odděleným výklenkem pro kuchyňský kout, dvě ložnice, koupelna s WC, balkon s výhledem na hory a další balkon s výhledem na hory a moře.
Komplex Negresko se nachází v Elenite, ve společných prostorách je bazén, parkoviště, restaurace, obchod s potravinami a pláž je vzdálená 350 metrů, 5 minut jízdy od komplexu je centrum města Sveti Vlas a 10 minut jízdy Sluneční pobřeží. Možnost parkování před budovou. Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.
V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.
Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.
Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternat
Podlaží
7
Počet podlaží
7
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
255 m2
Užitná plocha
224.4 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
70 m
Lékař
4 km
Kavárna
3 km
Restaurace
100 m
Bar
240 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00