Luxusní 3+kk s výhledem na moře, obrovská terasa, na pláži, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 4108
235 000 € ≈ 5 719 900 Kč
Plocha 183 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/4
Moře 20 m
Stav Volné
Nabízíme kompletně vybavený apartmán o rozloze 3+kk. Zastavěná plocha bytu je 151 m2 a celková plocha je 183 m2, situován ve čtvrtém podlaží ze čtyř pater v soukromém komplexu Casa Real, s výtahem, v Sveti Vlas, Bulharsko. Byt se skládá zkládá se ze vstupní haly, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, prostorné ložnice s vlastní koupelnou, druhé ložnice, druhé koupelny a prostorné terasy jakoby objímající byt na jejím obvodu.
Z terasy je výhled na moře, je na ni vstup ze všech tří pokojů. Terasa je prostorná a nabízí několik soukromých posezení s výhledem na moře a stolování pod širým nebem.
V komplexu Casa Real, ve kterém se apartmán nachází, je relaxační zóna s bazénem, dětské hřiště, parkoviště, SPA. Před areálem se nachází písečná pláž s restaurací, barem, školou surfování. Vynikající byt v luxusní části letoviska Saint Vlas!
Poplatek na údržbu 1500€ ročně. Velice dobrá cena! Doporučujeme!
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a právě teď za velmi přijatelnou cenu.
Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.
V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.
Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.
Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.
Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
183 m2
Užitná plocha
151 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
220 m
Lékař
490 m
Kavárna
350 m
Restaurace
120 m
Bar
160 m
Škola/školka
730 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00