Luxusní 4+kk s výhledem na moře, 50m od pláže, mezi Balčikem a Kavarnou

Topola, Bulharsko – ID 5616
Plocha 143 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 1/2
Moře 50 m
Poplatek za služby 14 € za m2/rok
Stav Volné
Nabízíme nádherný apartmán 4+kk v nádherném golfovém resortu Thracian Clifs Golf & Beach Resort. Byt se nachází v přízemí a má následující dispozice - prostorná obývací místnost s kuchyňským koutem a jídelnou, tři ložnice, dvě luxusní koupelny - jedna se sprchovým koutem a druhá se sprchovým koutem a vanou. K dispozici je ještě další samostatná toaleta s umyvadlem. Z obývacího pokoje a dvou ložnic je možné vstoupit na terasu, odkud je nádherný výhled na moře. V obyývacím pokoji je funkční, mramorový krb. Byt je zařízený nádherným, luxusním nábytkem na míru. Kuchyně je plně vybavená spotřebiči - lednice, myčka, pračka, trouba na pečení. Plocha bytu je 143,69 m2 a terasa má parádních 74,61 m2! Vzdálenost od pláže je 150 metrů. Roční poplatek za správu nemovitosti je 14 eur/m2 bez DPH. Tento apartmán je součástí komplexu Marina Village Residences. Marina Village se nachází jen pár metrů od moře a tvoří nákupní a zábavní centrum Thracian Cliffs. Je preferován hosty, kteří chtějí být součástí všech aktivit resortu. Komplex zahrnuje rezidenční čtvrť s restauracemi, útulné a barevné, náměstí, noční klub, herní bar, lázně, obchody a hlavní recepci. Skládá se ze šesti obytných budov s působivým designem, v souladu s místními architektonickými tradicemi.
Golf:
Podle Garyho Playera: „Thracian Cliffs je předurčeno stát se jedním z nejlepších golfových hřišť na planetě“. 18-ti jamkové golfové hřiště Garyho Playera tvoří jádro komplexu a bylo navrženo před samotnou stavbou resortu. To umožňuje optimální umístění osmnácti jamek přímo podél útesů v kopcovitém terénu, bez překážek budov. Malebný skalnatý terén Černého moře vám poskytne skutečně vzrušující golfový zážitek. Součástí hřiště je 3 500 m² Golf Clubhouse, provozovaný The Chedi Hotel, který poskytne kapacitu pro luxusní golfová zařízení. Najdete zde jednu formální a jednu neformální restauraci, bar s krby a terasami s výhledem na golfové hřiště a moře. Kromě nádherných výhledů na golfové hřiště a moře oceníte i místní ekosystém.
Vybavení střediska:
• Golfová klubovna
• Golfové hřiště Gary Player, 18 jamek
• Výhled na golfové hřiště
• Hotel „The Chedi“
• Vily „The Chedi“
•Apartmány „The Chedi“ Club
• Rezidenční budovy „The Chedi“
• Lázně „The Chedi“
• "The Chedi"
Pouhé 3 roky po svém oficiálním otevření a několik měsíců po pořádání 50. výročí mistrovství světa Volvo World Match Play získal Thracian Cliffs ocenění Evropský golfový resort roku 2014 od iagto, Mezinárodní asociace golfových touroperátorů. Je to nejprestižnější ocenění v oboru, které představuje vrchol úspěchu pro golfová střediska a golfové destinace.
- Golfové hřiště je v provozu od jara 2011.
- V komplexu jsou dvě fungující pláže. Ten větší je Bendida s velmi populární a jedinečnou marockou restaurací umístěnou na pobřeží. Menší pláž v komplexu Argata je navržena tak, aby majitelům nemovitostí a hotelovým hostům nabízela soukromí a klid.
- Golf Club funguje s restaurací a snack barem.
- Koupí nemovitosti získává jeden z majitelů členství v golfovém klubu na 20 let zdarma a jeho příbuzní a hosté získají golfové slevy.
- Člen golfového klubu musí zaplatit poplatek za údržbu zařízení golfového hřiště ve výši 1600 Euro ročně bez Dph.
Celý komplex se nachází poblíž vesnice Topola.
Topola je klidná rekreační obec, která v posledních letech prošla prudkým rozvojem – řada investorů skoupila pozemky a postavila mnoho rekreačních komplexů se zábavními a lázeňskými centry. Zajímavá je především vilová zóna obce. Infrastruktura je velmi dobře rozvinutá - silnice ve velmi dobrém stavu, veškerá moderní občanská vybavenost. V bezprostřední blízkosti se nachází největší golfové hřiště na pobřeží Severního Černého moře „Black Sea Rama“ a další dvě golfová hřiště. Obec je bohatá na minerální vody a jíl, což je výborným předpokladem pro rozvoj lázeňské turistiky. Oblast je ekologicky čistá, daleko od velkých průmyslových podniků.
Kavarna 7 km
Balčik 14 km
Albena 31 km
Zlaté písky 41 km
Varna 57 km
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.
Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
143 m2
Užitná plocha
126 m2
Terasa
74.61 m2
Obchod
2 km
Lékař
5 km
Kavárna
5 km
Restaurace
40 m
Bar
1 km
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00