Luxusní 4+kk s výhledem na moře v komplexu Gallery, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7172
125 000 € ≈ 3 158 125 Kč
Plocha 100 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 6/7
Moře 10 m
Poplatek za služby 1 000 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám luxusní apartmán o rozloze 4+kk, situován v šestém podlaží ze sedmi pater, v komplexu Gallery, na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Celková plocha bytu je 100 m2. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s WC a dva balkony, jeden z nich s přímým výhledem na moře. Expozice bytu je jihovýchodní. Byt se prodává vybavený dle aktuálních fotografií.

Areál se nachází v první linii na Slunečném pobřeží, ve společných prostorách je bazén, relaxační zona, restaurace, supermarket, video dohled, celoroční ostraha, recepce a parkoviště.

Poplatek na údržbu činí 1000€ ročně.

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Podlaží
6
Počet podlaží
7
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
100 m2
Užitná plocha
90 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
40 m
Lékař
510 m
Kavárna
330 m
Restaurace
80 m
Bar
60 m
Škola/školka
760 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00