Luxusní dům s výhledem na moře, v komplexu Victoria Residences, Pomorie

Pomorie, Bulharsko – ID 8825
460 000 € ≈ 11 665 600 Kč
Plocha 598 m2
Dispozice 5+kk
Moře 1 310 m
Poplatek za služby 2 785 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme Vaší pozornosti luxusní dům se čtyřmi ložnicemi a vlastním bazénem v nádherném rezidenčním vilovém komplexu Victoria Residence v Pomorie, Bulharsko. Dům má krásný výhled na moře a soukromý bazén. Celková plocha domu je 407 m2 se nachází na pozemku 598 m2. Dispozice:
1 patro (144 m2): velkou vstupní halu, koupelnu s WC, kancelář/ ložnice, prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Je zde krb na dřevo, třívrstvé parkety, vodní plášťové vytápění, vestavěné konvektory DAIKIN.
2. patro (140 m2): 3 ložnice, 2 koupelny s WC, šatna, prostor pro relaxaci, 2 terasy. Všechny ložnice jsou odhlučněny, podlahové vytápění, konvektory DAIKIN. Hlavní ložnice má vlastní koupelnu (s hydromasáží, bidetem) a
šatnou, terasa s výhledem na moře. Součástí dětských pokojů je velká společenská místnost,
terasa s výhledem na moře.
Dětská koupelna: vana, sprchový kout, bidet, WC.
Suterén (123 m2):
Technická místnost vybavená pračkou a sušičkou BOSCH;
Teplovodní bojler 500 litrů (solární pohon a
tepelné čerpadlo v zimě);
Čištění pitné vody AQUAPHOR;
Sklad vybavený regály;
Fitness místnost vybavená běžeckým pásem;
Koupelna/bidet, WC, umyvadlo;
Sprcha s hydromasáží
Soukromý bazén s hydromasáží a jacuzzi
Prostor pro grilování a relaxační prostor
Kabelový a bezdrátový internet, satelitní TV, solární kolektory.
Součástí komplexu je bazén, parkoviště, posilovna a zelené plochy. Luxusní rezidenční vilový komplex se nachází v jedné z nejkrásnějších oblasti bulharského jižního pobřeží Černého moře - v bezprostřední blízkosti poblíž města Pomorie. Perfektně navržené území a vynikající infrastruktura v kombinaci s výbornou polohou (komplex se nachází jen 1,31 km od pobřeží a
10 kilometrů od centra města Burgas), díky čemuž je perfektní - jak pro přechodné bydlení, tak pro trvalé bydliště. V komplexu jsou k dispozici: sportovní hřiště (travnaté hřiště na fotbal a tenis/basketbal dětské hřiště), restaurace, dětské hřiště.
Poplatek za údržbu činí 2785€ ročně.
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Letovisko Pomorie patří spíše k těm klidnějším místům. Je to starobylé město, jehož počátky sahají až do 4. století př.n.l. Pomorie svým vzhledem připomíná nedaleký Nesebar. Jeho stará část totiž také leží na poloostrově, i když ne na tak úzkém jako v případě Nesebaru. Roku 1906 bohužel město zničil rozsáhlý požár, takže staré město se nedochovalo. Městečko leží asi 18 km od Nessebaru a 20 od Burgasu. V městě jsou mimo jiné známé léčivé bahenní koupele, nalézající se na krásném skalnatém poloostrově nedaleko jezera Pomorie. Koupele mají léčivou sílu a pomáhají proti nemocí m pohybového ústrojí , nervového ústrojí a ekzémům. Toto malé městečko zbohatlo na vývozu soli a aromatického suchého vína "Pomoriiski Dimjat". Jsou zde také k vidění vzácné druhy ptactva jako například sluky polní a kormoráni malí, kteří často navštěvují dlouhý pruh slané vody. Od rybářského přístavu se táhne hlavní, čtyři kilometry dlouhý pás pomorijské pláže, která odděluje zdejší proslulé solivary od otevřeného moře. Jako raritu spatříte na jedné z pláží černý písek. Opravdovým centrem tohoto přímořského města je živá pěší zóna, která vede zeleným parkem. Naleznete zde řadu restaurací, obchodů, diskoték, banku, poštu a polikliniku. Předností tohoto města je výhodné spojení na blízké Sluneční pobřeží a historický Nesebar. V Pomorie se můžete slunit na třech pěkných plážích. První pláž leží severně od starého centra a je velmi dlouhá a jemně písčitá. Neobvyklé je, že její odlehlejší část v podstatě tvoří jakousi hranici mezi Černým mořem a Pomorijským jezerem, které leží hned za ní. Z této pláže je jen kousek do starobylého centra letoviska. Máte-li rádi soukromí, vydejte se po pláži dál na sever, dál od místních hotelů. Čím dál půjdete, tím méně lidí na pláži uvidíte. Druhá pláž je menší a je situována jižním směrem od letoviska. Je klidnější, dále od centra, místy s kameny. Najdete tu ale klid a soukromí. Třetí pláž je raritou, naleznete zde černý písek a léčivé bahno. Na plážích jsou za poplatek k dispozici jak slunečníky, tak lehátka a je tu i pestrá nabídka vodních sportů.
Nedaleko Pomorie, asi 5 km západně, stojí klášter sv. Jiří s pěstěnými zahradami a také pomorské hrobky a mausoleum. V Pomorském jezeře se těží sůl, ročně okolo 30 000 tun. Turisticky zajímavé je Muzeum soli. Během letní sezóny se v Pomorie konají desítky koncertů, divadelních představení, festivalů. Pořádají se výstavy, takže milovníci kultury tu určitě nepřijdou zkrátka. Ve městě jsou dva dobře zachovalé kostely z 18. a 19. stol.. V samém centru města je klášter Sv Jiří ze 17. stol. se známým bas-reliéfem. 2 km od města se rozkládá Pomorská laguna a jezero (Anhialo Lake), poblíž kterého bylo vybudováno lázeňské sanatorium využívající bahenní lázně. Tato léčebná metoda je zde známa už od starověku, hojně využívána byla i Byzantinci. 6 km od Pomorie je malebná vesnička Sarafovo s nádhernými plážemi. Velice zajímavá je přírodní rezervace Atanassovské jezero, které jižně od Sarafova vytváří rozsáhlou lagunu. Nedaleko města, u kempu Europa, jsou přístupné Thrácké hroby a 3. – 4. stol.. Vynechat byste neměli Nessebar. Do Burgasu jezdí pravidelná autobusová linka i soukromí lodní dopravci. Na slunných svazích okolo města se výborně daří vinné révě. Zdejší produkce vína patří mezi nejkvalitnější a nejuznávanější v Bulharsku. Pěstují se zde známé i u nás ještě nepříliš prodávané odrůdy jako Merlot, Cabernet Sauvignon, Dimjat, Pamid, Grand Noire, Alkanboushe a další. Také zdejší rakije je právem označována za jednu z nejlepších v Bulharsku.
Dovolená v tomto malebném městečku potěší milovníky krásné přírody, léčivých lázní, dobrého vína a černého písku.
Počet podlaží
3
Dispozice
5+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
598 m2
Pozemek
598 m2
Užitná plocha
407 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
407 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
3 km
Lékař
2 km
Kavárna
960 m
Restaurace
2 km
Bar
2 km
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00