Luxusní dvojdomek s bazénem, výhledem na moře a garáží ve Vodicích

Vodice, Chorvatsko – ID 11629
495 000 € ≈ 12 226 500 Kč
Plocha 350 m2
Dispozice 4+kk
Moře 600 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme luxusní dvojdomek s bazénem, a nádherným výhledem na moře!

Tento dům je umístěn v klidné části Vodic. Jedním z největších předností této nemovitosti je dvoupodlažní uspořádání, které poskytuje větší soukromí a více prostoru k bydlení. Dům má nádhernou terasu ideální pro relaxaci a užívání si krásy okolního prostředí a výhledu na moře. Další výhodou je bazén, rozlehlá soukromá zahrada a garáž v podzemí. Vzdálenost k městské pláži je 600 m, do centra města 1500 m. Plánovaný termín dokončení stavby je - 01/2025.

Dům S2 má celkovou užitnou plochu 179,70 m2 + zahradu o rozloze 136 m2. Skládá se ze tří podlaží: suterénu + přízemí + 1. patro. V suterénu se nachází krytý průchod a garáž. Přízemí se skládá z krytého vstupního prostoru, chodby, schodiště, koupelny, prádelny, skladu, prostorného obývacího pokoje, kuchyně a jídelny s východem na terasu o rozloze 32 m2 a bazén s opalovací plochou o rozloze 18 m2. Vnitřní schodiště vede do 1. patra, kde se nacházejí tři ložnice a dvě koupelny (jedna ložnice s východem na balkon).

Objekt je stavěn podle nejnovějších stavebních standardů a vybavení: izolační fasáda tloušťky 10 cm, plastová okna, posuvné hliníkové dveře na terase se trojitým sklem a nízkoteplotním povlakem pro lepší tepelnou izolaci, elektrické rolety s ochranou proti hmyzu na všech otvorech, kvalitní podlahové krytiny, moderní vysoce kvalitní sanitární vybavení, "walk in" sprchové kouty se skleněnou stěnou, podlahové vytápění v koupelnách a obývacím pokoji, elektrické radiátory v koupelnách, splitový inverterový klimatický systém v obývacím pokoji a ložnicích, příprava instalace pro telefon, internet, satelitní TV a video dozor, konzolové schodiště z kovové konstrukce s obložením z dřeva, skleněná zábradlí na balkoně.

Zahradu bude obklopena a upravena zelenými panchami.

K domu patří dvě parkovací místa.

Vodice jsou velmi živé turistické městečko se spoustou restaurací, obchodů a kaváren. Nacházejí se v samém středu pobřeží Chorvatska, 12 km od města Šibenik. Okolí letoviska Vodice lemují borovicové lesy a vinice. Vodice mají kolem 9 000 obyvatel. Středozemní klima Vodic znamená, že teplota v létě je mezi 26 až 30 stupni a v zimě mezi 5 až 10 stupni. Ať se jedná o odpočinek na pláži, poznávání přírodních krás či historii a kulturu, Vodice a jejich okolí mají každému co nabídnout. Na 4 km dlouhé pláži Plava plaža (Plava znamená modrá) můžete strávit celý den (nebo i večer). Pláž byla oceněna modrou vlajkou. Tu si zasloužila pro čistotu moře a svou upravenost. Podél pláže roste hezký borový les, ve kterém se nacházejí restaurace a bary. Borovice nabízí útočiště před silným poledním sluncem. Funguje zde také škola potápění.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
350 m2
Pozemek
139 m2
Užitná plocha
179.7 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
55 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00