Luxusní, kompletně vybavený 3+kk v komplexu Afrodita Gardens, Sluneční pobřeží

Sluneční pobřeží , Bulharsko – ID 5832
115 000 € ≈ 2 800 825 Kč
Plocha 81 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/6
Moře 500 m
Stav Volné
Nabídka pro náročné! Nabízíme luxusní prostorný apartmán s panoramatickou terasou v komplexu Afrodita Gardens na Slunečném pobřeží. Byt má 81 m2 a nachází se v pátém podlaží ze šesti pater. Skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, šatny, koupelny s WC a prostorné terasy s výhledem na bazén. Byt se prodává kompletně vybavený luxusním nábytkem včetně vestavěnou kuchyňskou linkou a elektrospotřebiči. Kuchyně je německá, na zakázku - Junker.
Vybavení areálů- bazén s částí pro děti; krásně upravené plochy; celoroční údržba; recepce; bezpečnostní a video dohled; parkoviště. Komplex se nachází v letovisku Slunečné pobřeží, v oblasti s dobrou infrastrukturou, cca 500 m od pláže. V docházkové vzdálenosti je supermarket, obchody, banky, restaurace, kavárny, autobusová zastávka. Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu v Bulharsku Služby Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
81 m2
Užitná plocha
71 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
110 m
Lékař
1 km
Kavárna
430 m
Restaurace
150 m
Bar
110 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00