Luxusní mezonet 1+1 vlastní pláž a molo u moře na Kypru

Trikomo, Kypr – ID 9754
152 000 € ≈ 3 701 960 Kč
Plocha 66 m2
Dispozice 1+1
Podlaží 2/2
Moře 500 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční
Ve výhradním zastoupení majitelé z České republiky a za skvělou cenu nabízíme nádherný mezonetový 1+1 apartmán ve druhé etapě jednoho z nejlepších resortů na Kypru. Aktuální cena je mnohem vyšší proto neváhejte se na nás obrátit. Majitel prodává za účelem koupě větší nemovitosti.

Jsme jednička na trhu s více než 1000 spokojených klientů u moře, podívejte se na naše recenze. Sledujte na naších stránkách naše investiční zájezdy.

Časopis Forbes vyhlásil po druhé od 2021 Severní Kypr jako nejlepší investice u more. My jsme nesmírně hrdí na to, že jsme absolutními průkopníky v nabídce nemovitostí na Severním Kypru na českém trhu.

Obrovskou výhodou je fakt, že resort má vlastní pláž, kde jsou lehátka a domečky určené pro residenty projektu. Je zde nově i krásné molo s lehátky a boxy, kde si můžete objednat například osvěžující drink. Vstup na pláž je řešen podchodem pod silnicí. Residenti múzou využívat infrastrukturu obou etap projektů. Podobných resortů je na Kypru velmi málo.

Apartmán má 60m2 a balkon o velikosti 2,5 m2, nachází se ihned vedle podchodu na pláž , takže budete mít u sebe nejkratší cestu na pláž z celé druhé etapy projektů a veškerou komerční infrastrukturu na dosah. Jelikož apartmán je ve výstavbě jsou fotky z analogového apartmánu v první etapě.

Příslušenství projektu :

V rámci projektu jsou: venkovní bazén, krytý bazén, aquapark, cyklistické a pěší stezky, fitness, lázně / masáže - centrum krásy, tenis, basketbalové a volejbalové hřiště, restaurace, kavárna, bar, terasa, plážový bar, K dispozici je dětský klub a mnoho dalších společenských aktivit.

Kousek od projektů se nachází nemocnice a největší univerzita na Kypru, která je uznávaná po celém světě.

Vzdálenost z letiště Larnaca je 70km, vzdálenost z letiště Ercan a Nicosie 45km. Do Famagusty 20km, Kyrenie 40km, Korenium golf klub 35km. Na Kypru jste letecky do 3 hodin. Cokoli Vás bude zajímat, poradíme. Jsme fyzicky na místě.

Předání duben 2024.
Plán splátek až do ledna 2025 bez navýšení!
Fotografie jsou z analogického apartmánu v první etapě.

Plán plateb
70% do předání duben 2024 , zbytek do ledna 2025

Poplatky nad rámec ceny v základu : DPH, inženýrské sítě, příspěvek na infrastrukturu, právní služby, nábytek a spotřebiče - základní prvky jsou v ceně.

Pro celkovou cenu a postup nás neváhejte kontaktovat.

Jako první jsme Vám nabídli možnost investice do nemovitostí v zahraničí. Jsme jedna z malá firem na ostrově, která Vám poskytne veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaší nemovitosti. Pečlivě vybírejte svého partnera, ušetří Vám to hodně času a peněz.

Sami vlastníme nemovitosti a známe dokonale místní trh. Postaráme se o veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaší nemovitosti na airbnb a transferu z letiště.
Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
1+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
66 m2
Užitná plocha
61 m2
Terasa
5 m2
Bazén
5 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00