Luxusní penthouse - první řada k moři!

Sukošan, Chorvatsko – ID 8184
609 885 € ≈ 14 844 601 Kč
Plocha 135 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 3/3
Moře 20 m
Stav Volné
Luxusní a moderní penthouse se nachází ve druhém patře budovy. Čistá plocha je 135,53 m2 včetně koeficientu využití. Obytný prostor tvoří kuchyně, jídelna a obývací pokoj se vstupem na terasu. Byt se skládá ze 3 ložnic, z nichž jedna má vlastní koupelnu a zbývající dva pokoje mají přímý vstup na balkon. Z prostorné chodby se vchází do další koupelny, toalety a prádelny. Z bytu je vstup na střešní terasu s bazénem a jedno parkovací stání.
Ceny zahrnují kompletní výzdobu interiéru (sanitární a koupelnový nábytek v koupelnách, podlahové vytápění na chodbách a koupelnách na dálkové ovládání, klimatizace v každém pokoji, svítidla uvnitř bytu, na balkonech a terasách, obklady na všech plochách, dekorativní stěny... ).
Byty budou plně vybaveny, včetně kuchyňského nábytku se spotřebiči, jídelního stolu se židlemi, sedací soupravy, postelí a skříní v ložnicích.

Výhoda při koupi této nemovitosti: Kupující neplatí daň z převodu nemovitosti.

Sukošan je malé město (město) ležící v široké zátoce zvané Zlatna luka / Zlatna Luka, na Jadranské cestě 7 km jihovýchodně od Zadaru. Ekonomika je založena na cestovním ruchu, zemědělství, vinařství, pěstování oliv a ovocnářství.
Dnes je místo sídlem obce, která zahrnuje Debeljak, Glavica a Gorica. Místo má asi 3000 obyvatel. Je zde mateřská škola, základní škola s vybavenou tělocvičnou, ordinace lékařů a zubařů a vše ostatní, co činí toto místo celoročně velmi příjemným / příjemným pro život a mnozí ho uznávají jako ideální místo k odpočinku.
V luxusních apartmánech, vilách (prázdninových domech) a hotelech je více než 3000 lůžek a v blízkosti moře se nachází mnoho hojně navštěvovaných kempů; vše jen dokazuje, že je to skutečně turistické místo. Díky marině „Dalmácie“ se stal skutečným rájem pro vodáky.
Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
135 m2
Užitná plocha
99.26 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
480 m
Lékař
3 km
Kavárna
190 m
Restaurace
210 m
Bar
210 m
Škola/školka
420 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00