Luxusní rezidenční vily s výhledem na moře a privátním bazénem, první linie, Ksamil-Saranda,Albánie

Saranda, Albánie – ID 5725
525 000 € ≈ 12 799 500 Kč
Plocha 150 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/2
Moře 50 m
Stav Ve výstavbě
Exkluzivní nabídka! Nabízíme vám luxusní rezidenční vily s výhledem na moře a privátním bazénem, které se nachází mezi Sarandou a půvabným Ksamilem, v Albánii. Každá vila má dvě obytná patra, velkou terasu v horním patře a garáž pro dvě auta. Usedlost se skládá ze 6 vzájemně propojených budov v oploceném a nepřetržitě chráněném areálu. Vily jsou situovány cca 50m od moře. V nabídce je několik jednotek různých rozloh a velikostí.

Více podobných nabídek nemovitostí najdete na naších stránkách Mojenemovitostumore.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Saranda je jedním z nejpůvabnějších měst albánské riviéry a během letních měsíců to vypadá, jako by se sem polovina Tirany přesídlila, aby si užila rušnou pláž a rušnější noční život podél své přímořské promenády plné davů. To, co bylo kdysi ospalou rybářskou vesnicí, je nyní prosperujícím městem, a přestože Saranda v posledních dvou desetiletích ztratila mnoho ze svého kouzla, zachovala si mnoho ze svého charismatu. Saranda je skvělou základnou pro objevování pláží v okolí, jako jsou pláže Pulebardhat, Pasqyrat, Manastiri atd., nebo můžete navštívit Ksamilbeaches a Butrint světového dědictví UNESCO, pokud máte vlastní vozidlo nebo také můžete využít taxík či MHD. Název města pochází z Ayii Saranda, raného kláštera zasvěceného 40 svatým; jeho vybombardované zbytky (včetně některých dochovaných fresek) jsou stále vysoko na kopci nad městem. Ale také malý zámek Lekursi, který nabízí nádherný výhled a dobrou restauraci nebo klášter svatého Jiří velmi dobře zachovalý a zrestaurovaný. Město se ve čtyřicátých letech během druhé světové války nazývalo Porto Edda po Mussoliniho dceři. Saranda má dobré spojení s křižníky, které přijíždějí z celého světa a Korfu (řecké město před Sarandou), v létě je pro své klima, jídlo a krásu plné turistů ze severských zemí nebo zemí východní Evropy.
Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
150 m2
Užitná plocha
150 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Obchod
0 m
Lékař
2 km
Kavárna
700 m
Restaurace
0 m
Bar
640 m
Škola/školka
550 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00