Luxusní velké studio u moře , v blízkosti světoznámý golf klub a největší přístav

Esentepe, Kypr – ID 6243
132 200 € ≈ 3 223 036 Kč
Plocha 43 m2
Dispozice studio
Podlaží 1/2
Moře 400 m
Poplatek za služby 13 € za rok
Stav Ve výstavbě
Chcete bezpečně ochránit Vaše finance před inflací ? Hledáte nemovitost na Kypru přímo od developera? Jste na správném místě. U nás neplatíte provizi za zprostředkování obchodu , jsme zástupci developera , nakupujete přímo od prodávajícího. Jsme na místě a dokážeme nabídnout všechny potenciální projekty na ostrově. Pomůžeme Vám zamilovat si perlu Středozemního moře, Kypr.

Nabízíme aktuálně tento apartmán , který bude předaný v Květnu roku. Projekt se skládá ze 156 studiových apartmánů: přízemní studiové apartmány mají 35 m2 hrubé plochy, 8 m2 zahradní terasu a studiové apartmány v prvním patře mají 35 m2 hrubé plochy, 8 m2 terasu a 35 m2 střešní terasu.

V areálu se nachází společný bazén se systémem úpravy slané vody a dětský bazén.

V areálu bude k dispozici bezplatná kyvadlová doprava na golfové hřiště a k našemu dalšímu projektu na pobřeží, který je vzdálený pouhé 2 minuty. Obyvatelé ostrova Pearl Island proto mohou přijít a využívat zařízení nacházející se v Maldives Homes, jako je pláž, kino, GYM, tenisový kurt, basketbalové hřiště, minigolf, dětské hřiště, restaurace, mini Market, sauna, turecké lázně, masáže, centrum krásy, krytý bazén.

Poplatek za údržbu činí 60 GBP měsíčně a pokrývá údržbu společných prostor v areálu (bazén, společné zahrady, úklid areálu), systém vodních čerpadel, bezpečnostní kamerový systém CCTV v areálu.

Předprodejní a poprodejní služby budou poskytovány také obyvatelům Pearl Island Homes. Veškeré potřeby a požadavky týkající se nemovitostí vyřídí naše nepřetržité služby.

Budeme také poskytovat služby pronájmu pro ty, kteří by chtěli pronajmout své nemovitosti, ať už v sezóně nebo mimo ni.
Sami vlastníme nemovitosti a známe dokonale místní trh. Postaráme se o veškeré před a poprodejní služby včetně pronájmu Vaše nemovitosti.

Jde to i na splátky

Výpočet je pouze orientační, má pouze informativní charakter a není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku

Mám zájem
Dofinancování
Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
studio
Výhled na moře
Ano
Plocha
43 m2
Užitná plocha
41 m2
Terasa
8 m2
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
17 km
Kavárna
260 m
Restaurace
260 m
Bar
2 km
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00