Luxusní vila 4+kk, krásný výhled na moře, top vybavení, Bolnuevo

Bolnuevo, Španělsko – ID 5202
900 000 € ≈ 22 738 500 Kč
Plocha 1000 m2
Dispozice 4+kk
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Skvělá příležitost! Tato jedinečná vila vyzařuje svěží modernost, umístěna na pozadí kultury a krásy ve španělském ráji Bolnuevo. Tato vila je prostorně postavená na třech podlažích a má dvojitá okna a porcelánové podlahy, z nichž vyzařuje luxus a vzrušení.

Přízemí:

Plně nezávislý byt by mohl fungovat buď jako ubytování pro širší rodinu, nebo jako perfektní způsob, jak generovat další příjmy z pronájmu.

15m bazén je přístupný přes samostatný apartmán, který je vybaven nočním osvětlením pro vytvoření jemné a romantické atmosféry. Odtud můžete relaxovat a obdivovat panoramatické výhledy na místní oblast.

Prostorná garáž o rozloze 220 m2, ideální pro uskladnění všech vašich vozidel.

V prvním patře:

Luxusní kuchyně o rozloze 50 m2 s ostrůvkem, spíží, jídelním koutem a samostatnou prádelnou a spoustou kuchyňských spotřebičů.

Prostorný salonek, který vede na velkoryse velkou krytou terasu, kde si můžete vychutnat večerní sklenku vína a pozorovat západ slunce přes úchvatnější výhledy.

Hlavní ložnice je vybavena vlastní koupelnou a šatnou pro vaše pohodlí.

Druhá koupelna.

Ve třetím patře:

Druhý velký salonek vybavený nádhernými obrazovými okny a druhou krytou terasou.

Krásná dvoulůžkový pokoj.

Koupelna s vanou i sprchovým koutem.

Toto podlaží má vzhledem k dispozici i potenciál k přestavbě na soukromé apartmá.

Umístění:

Bolnuevo, ideální klidné přímořské letovisko, je klidná a malebná oblast Mazarron v Murcii ve Španělsku. V této velmi vyhledávané oblasti je spousta k vidění s řadou obchodů, barů, restaurací a krásnou zátokou Punta Bella, stejně jako s neobvyklým vápencovým výchozem, který je po léta nedotčený přírodními živly. proslulé jako Bolnuevo ‘rajské město’. K dispozici je také skvělý kemp, který nabízí působivý bazén, stejně jako dětský bazén a bar.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
1000 m2
Pozemek
999 m2
Užitná plocha
998 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
997 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
700 m
Lékař
690 m
Kavárna
250 m
Restaurace
150 m
Bar
520 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00