Luxusní vila pouhých 190 metrů od moře s bazénem a střešní terasou ve Vodice, Srima,

Vodice Srima, Chorvatsko – ID 11756
665 000 € ≈ 16 548 525 Kč
Plocha 350 m2
Dispozice 4+kk
Moře 319 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme k prodeji luxusně zařízenou a vybavenou vilu s bazénem, zahradou a střešní terasou, situovanou v tiché lokalitě obce Srima, pouhých 190 metrů od moře.

Tento dvoupodlažní dům, označený jako S1, nabízí celkovou užitnou plochu 188,68 m2 a skládá se ze tří podlaží: přízemí, 1. patro a 2. patro. Jednou z hlavních předností této nemovitosti je důraz na soukromí a pozornost věnovaná detailům, jak estetickým, tak technicko-funkčním. Dispozice ve třech podlažích zajišťuje jasně definované zóny: obytnou část v přízemí, spací část v patře a střešní terasu, ideální pro odpočinek a relaxaci. Přízemí domu hostí prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, který vede na krytou terasu s bazénem a udržovanou zahradu o rozloze 153 m2. Dále zde najdete vstupní lodžii, chodbu, WC a komoru. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde se nacházejí tři ložnice, dvě koupelny a velká lodžie. Ve druhém patře je umístěna střešní terasa o rozloze 60,27 m2 s letní kuchyní a komorou. Terasa je krytá dřevěnou pergolou a vybavena vířivkou, nabízí nádherný výhled na moře. K domu náleží dvě parkovací místa o celkové ploše 25 m2.

Dům byl postaven z materiálů nejvyšší kvality a v souladu s nejnovějšími stavebními normami. Vybavení zahrnuje bezpečnostní dveře, ALU zdvižně-posuvné stěny s elektricky ovládanými žaluziemi, sítě proti hmyzu, skleněné ploty, elektrické podlahové vytápění v koupelnách, kuchyni, obývacím pokoji a jídelně, klimatizaci a TV/SAT připojení ve všech pokojích. Teplá voda je zajištěna jedním bojlerem umístěným ve skladu, a je připravena i infrastruktura pro video dohled pomocí dvou externích kamer. Schodiště jsou elegantní a moderní, konzolové (plovoucí) ocelové konstrukce s dřevěným obkladem a zábradlím z ocelových tyčí v antracitové barvě. V exteriéru najdeme bazén o rozměrech 6,4m x 3,7m s vybavením, pokrytý keramickou dlažbou a osvětlením. Okolí a parkoviště jsou dlážděny betonovou dlažbou.

Tato nemovitost je kompletně zařízena a vyzdobena s ohledem na detaily - připravena k okamžitému nastěhování.

Vodice jsou velmi živé turistické městečko se spoustou restaurací, obchodů a kaváren. Nacházejí se v samém středu pobřeží Chorvatska, 12 km od města Šibenik. Okolí letoviska Vodice lemují borovicové lesy a vinice. Vodice mají kolem 9 000 obyvatel. Středozemní klima Vodic znamená, že teplota v létě je mezi 26 až 30 stupni a v zimě mezi 5 až 10 stupni. Ať se jedná o odpočinek na pláži, poznávání přírodních krás či historii a kulturu, Vodice a jejich okolí mají každému co nabídnout. Na 4 km dlouhé pláži Plava plaža (Plava znamená modrá) můžete strávit celý den (nebo i večer). Pláž byla oceněna modrou vlajkou. Tu si zasloužila pro čistotu moře a svou upravenost. Podél pláže roste hezký borový les, ve kterém se nacházejí restaurace a bary. Borovice nabízí útočiště před silným poledním sluncem. Funguje zde také škola potápění.

Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Plocha
350 m2
Pozemek
200 m2
Užitná plocha
188.68 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
60 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00