Luxusní vila s pěti ložnicemi a dvěma garážemi, Mazarron, Španělsko

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 6992
320 000 € ≈ 7 913 600 Kč
Plocha 600 m2
Dispozice 6+kk
Moře 400 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Krásná španělská vila na pozemku 600 m2 se dvěma garážemi rozmístěných ve dvou podlažích. Tato nemovitost má pět ložnic s hlavní ložnicí s šatnou, vlastní koupelnou a krbem.

Tato nemovitost vyniká perfektním stavem a polohou. Vila má vnitřní terasu, velké verandy a terasy, zahradu se spoustou prostoru pro instalaci vlastního bazénu, což nemovitosti přidává hodnotu.

V přízemí máme velkou přední verandu, která vede ke vchodu do domu. Po vstupu máme předsíň, která vede do prostorného a světlého obývacího pokoje s krbem a čítárnou. Z obývacího pokoje máme přístup na prostornou zadní verandu, která zase umožňuje přístup na velmi velkou zahradu. Obývací pokoj má pocit prostornosti a prosvětlení, protože má v horním patře otevřenou chodbu. Na stejném patře pokračujeme plně vybavenou kuchyní s velkou spíží. Máme také koupelnu a k ní je připojen prostor s dveřmi vedoucími ven. V přízemí je vedlejší přístavek, který je v současnosti využíván jako extra ložnice. Tato oblast Vám dává možnost vytvoření samostatného bytu, který by byl velmi dobrou investicí pro příjem z pronájmu.

Ve druhém patře máme velmi světlou otevřenou chodbu s vestavěnou skříní a výhledem dolů do obývacího pokoje. Všechny ložnice vedou z chodby. Ložnice č. 1 má klimatizaci a je z ní přístup na velkou přední terasu s výhledem na vnitřní terasu. Prostorná ložnice č. 2 má také klimatizaci a přístup na terasu, kterou sdílí s ložnicí č. 1. Ložnice č. 1; 3 s vestavěnou skříní má přístup na zadní terasu, která je společná s hlavní ložnicí. Ložnice č. 5 je určena pro jednolůžko nebo pro pracovnu. Ložnice č. 4 je hlavní ložnice s klimatizací a vstupem na velkou terasu. Má také krb, velkou šatnu, plně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem, vanou a umyvadlem. V tomto patře máme také koupelnu s vanou a sprchovým koutem.

Abyste ocenili, co tato nemovitost skutečně nabízí, musíte nás navštívit, zavolejte nám a domluvte si schůzku.

Mazarron Bay je ideální pro lidi, kteří milují vodní sporty a mnohem více, jako je plachtění, rybaření nebo potápění. Mazarron je jednou z tradičních slunečních a plážových destinací regionu Murcia, který má více než 35 km pobřeží, z nichž většinu tvoří nedotčené pobřeží. Řada pláží v zálivu Mazarron byla díky kvalitě koupání a služeb oceněna Modrou vlajkou.

Pláže Mazarron mají certifikát kvality Q pro následující pláže: Pláž Bolnuevo, Playa del Castellar, Nares, Playa de Rihuete.

Počet podlaží
2
Dispozice
6+kk
Plocha
600 m2
Pozemek
599 m2
Užitná plocha
598 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
595 m2
Parkování
Ano
Obchod
240 m
Lékař
170 m
Kavárna
120 m
Restaurace
130 m
Bar
60 m
Škola/školka
210 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00