Medulin, skvělá lokalita, pouhých 50 metrů od pobřeží. Výhled na moře, 2 terasy!

Medulin, Medulin, Chorvatsko – ID 10828
362 000 € ≈ 9 180 320 Kč
Plocha 127 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/3
Moře 50 m
Stav Volné
Období Celoroční
V nabídce je byt v 1. patře se 2 ložnicemi a 2 koupelnami a 2 parkovacími místy v garáži.
Byt je navržen jako 2 samostatné jednotky (na stejné úrovni) a je ideální pro turistické pronájmy a bydlení nebo jako prostorný byt se 2 nebo 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Byt je velmi kvalitně, každá místnost je klimatizovaná, elektrické rolety, proti vloupání zabezpečené dveře, videotelefon, italská keramika.
Parkovací místa jsou v suterénu budovy a jsou zvláštně placena.
Celková plocha činí 127 m2.

Kupující neplatí daň z převodu nemovitostí.

Medulin je na seznamu předních center istrijského cestovního ruchu a je jedním z 20 nejznámějších jadranských letovisek. Dynamický rozvoj této kdysi malé rybářské vesnice byl umožněn její výjimečnou polohou a mírným středomořským podnebím. Návštěvníci Medulinu si mohou užít poklidnou a jedinečnou krajinu nebo strávit dynamickou dovolenou s vynikající nabídkou tohoto turistického centra. Ideální pro všechny vodní sporty, ale můžete si užít všechny ostatní sportovní a rekreační aktivity díky mírné zimě, středomořskému podnebí a bohaté sportovní infrastruktuře

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.
Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.
Tým Mojenemovitostumore
Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
127 m2
Užitná plocha
112 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Obchod
430 m
Lékař
220 m
Kavárna
40 m
Restaurace
40 m
Bar
40 m
Škola/školka
990 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00