Medulin, zařízený apartmán, v přízemí, pouhých 100 metrů od pláže

Medulin, Medulin, Chorvatsko – ID 10202
160 000 € ≈ 4 057 600 Kč
Plocha 55 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/3
Moře 100 m
Stav Volné
Období Letní sezóna
Tento apartmán se nachází v přízemí domu se čtyřmi apartmány. Nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu, terasu, sklad a jedno parkovací místo. Apartmán je plně zařízený a vybavený.

Ideální pro pronájem a vaši dovolenou!

Medulin je na seznamu předních center istrijského cestovního ruchu a je jedním z 20 nejznámějších jadranských letovisek. Dynamický rozvoj této kdysi malé rybářské vesnice byl umožněn její výjimečnou polohou a mírným středomořským podnebím. Návštěvníci Medulinu si mohou užít poklidnou a jedinečnou krajinu nebo strávit dynamickou dovolenou s vynikající nabídkou tohoto turistického centra. Ideální pro všechny vodní sporty, ale můžete si užít všechny ostatní sportovní a rekreační aktivity díky mírné zimě, středomořskému podnebí a bohaté sportovní infrastruktuře.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.
Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.
Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
55 m2
Užitná plocha
50 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
330 m
Lékař
540 m
Kavárna
420 m
Restaurace
60 m
Bar
210 m
Škola/školka
600 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00