Mezonet 2+kk, dvě koupelny, komplex Kalifornia, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 9564
56 100 € ≈ 1 399 415 Kč
Plocha 110 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/7
Moře 300 m
Poplatek za služby 200 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme prostorný mezonet o rozloze 2+kk, o velikosti 110 m2, situován v šestém a sedmém podlaží v komplexu Kalifornia na Slunečním pobřeží. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, dvě koupelny s toaletou a prostorná terasa.

Budova se nachází 300 metrů od pláže na Slunečném pobřeží a 500 metrů od centrální části Nesebaru, v blízkosti supermarketů, čerpací stanice, Nessebarského městského stadionu, 100 metrů od autobusové zastávky, 30 km od letiště Burgas. V komplexu je bazén a relaxační zóna

Roční poplatek za údržbu činí 200€.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
6
Počet podlaží
7
Dispozice
2+kk
Plocha
110 m2
Užitná plocha
96.8 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Obchod
250 m
Lékař
220 m
Kavárna
420 m
Restaurace
220 m
Bar
220 m
Škola/školka
980 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00