Mezonet 3+kk s výhledem na moře, vlastní garáž, bez poplatek na údržbu, Bojurets, Kavarna

Bojurets, Bulharsko – ID 6910
62 000 € ≈ 1 531 400 Kč
Plocha 136 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Moře 600 m
Stav Volné

Nabízíme vám prostorný mezonet o rozloze 3+kk, o celkové ploše 123,75 m2, který se nachází v prvním a druhém podlaží v komplexu Bojurets Holiday Apartments, v Bojurets, Bulharsku. K bytu náleží garáž. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny, samostatné WC, komora a balkon s výhledem na bazén. Velkou výhodou tohoto bytuje samostatný vchod a garáž. Komplex Bojurets Holiday Apartments 1 je uzavřený komplex a nachází se v obci Bojurets, nedaleko Kavarny! V komplexu je bazén, posilovna a lobby bar. Toto místo je vhodné především pro milovníky klidu a přírody. Komplex je v blízkosti pláží, aquaparku a golfových hřišť. Poplatek za údržbu se nyní nehradí.

Koruna se k Euru posunula na nejsilnější úroveň za 11 let! Koupě nemovitosti za Eura nikdy nebyla a nebude výhodnější!

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
136 m2
Užitná plocha
123.75 m2
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
4 km
Kavárna
4 km
Restaurace
370 m
Bar
2 km
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00