Mezonet s vlastní malou zahradou, v blízkosti pláže, Pefkochori

Pefkochori , Řecko – ID 9836
180 000 € ≈ 4 383 900 Kč
Plocha 70 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 270 m
Stav Volné
Období Celoroční
Útulny mezonet na prodej v prosperujícím přímořském městečku Pefkochori se soukromou malou zahradou a spoustou soukromí. Dům se může pochlubit 70 m2, včetně 2 ložnic, 1 koupelnou, tradiční kuchyně a obývacího prostoru s výstupem na zahradu. Jen 270 m od písečné pláže a veškerá občanská vybavenost je jen procházka. Mezonetový byt postavený v roce 2007 při prodeji bude přenechání většina nábytku a elektrospotřebičů. Do domu bylo přidáno mnoho doplňků, jako je sklad, kotel, 2 klimatizace, bezpečnostní dveře, sítě proti hmyzu a mnoho dalšího.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.
Pefkochori je vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými háji, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají rekreanty možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.
Pefkochori , což znamená „borovicová vesnice“je turistické město nacházející se na jihovýchodě poloostrova Chalkidiki v Řecku. Pefkochori je pojmenován po borovicích, které se vyskytují v horách této oblasti. Populace v roce 2011 byla 1 931 . Pefkochori se nachází na severovýchodním pobřeží poloostrova, 3 km jihovýchodně od Chaniotis, 4 km severně od Agia Paraskevi a 92 km jihovýchodně od Soluně.
V severozápadní části přístavu, kde nyní kotví lodě, jsou pozůstatky římského osídlení. Ve stejném okrese byl objeven poklad lysimachských mincí.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
70 m2
Užitná plocha
70 m2
Terasa
Ano
Sklep
Ano
Obchod
60 m
Lékař
40 m
Kavárna
40 m
Restaurace
40 m
Bar
100 m
Škola/školka
40 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00