Mezonetový apartmán ve Pula Stoja

Pula , Chorvatsko – ID 8541
267 000 € ≈ 6 521 475 Kč
Plocha 82 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 250 m
Stav Volné
Období Letní sezóna
Prodej bytu v Pule o velikosti 82 m2 ve Stoji, který se rozkládá na 2 podlažích, přízemí a prvním patře.
Horní patro se skládá z toalety, velké kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, komory a balkonu 8m2.
V přízemí jsou 2 ložnice a koupelna a prostorná oplocená terasa 16m2 krytá markýzou a obklopená zelení.
Byt se nachází v klidné a tiché čtvrti, daleko od hlavních komunikací.
Nachází se jen pár minut od městského koupaliště, sportovního domu, lékárny, polikliniky, základní školy, nákupního centra, tržnice, pošty, banky, pekárny, pláže a oblíbené turistické stezky Lungo Mare.
Byt je po kompletní rekonstrukci a vybaven třemi klimatizacemi.
Prostorné, bezplatné veřejné parkoviště se nachází před budovou.

Největším istrijským městem je Pula, která má 65 tisíc obyvatel. Je hospodářským a kulturním centrem poloostrova. Dále je významným obchodním a vojenským přístavem ležícím v chránění zátoce Istrijského poloostrova, ve které jsou i menší ostrůvky jako Uljanik, Sveti Andrija a Sveta Katarina. Nachází se zde důležitá průmyslová odvětví jako je textilnictví, sklárenství a loděnice. Pula patří k důležitým chorvatským dopravním uzlům. Je zde letiště, vytížená železniční trať a křižovatka silnic, které spojují pobřeží se středem Istrie a Pulu s Rijekou. Významný je i osobní přístav, ze kterého vyjíždí lodě do Benátek.

Kvůli krásným památkám sem turisté podnikají výlety i ze vzdálenějších letovisek. Ve městě je totiž řada snadno přístupných římských a středověkých památek. Mezi nimi vyniká dobře zachovaný amfiteátr, který zde postavili Římané.

Pokud se rozhodnente v Pule strávit svoji dovolenou, tak bude vyhovovat zejména sportovně založeným jedincům a těm, kteří se rádi baví. Když vás přestane bavit slunění na pláži a místní památky, vydejte se na procházku do zdejšího rušného přístavu, kde uvidíte vysoké jeřáby a obrovské nákladní lodě. Díky tomu poznáte každodenní život místních obyvatel.

Pula patří k významným a velkým turistickým střediskám na Istrii. V samotném městě není žádné nábřeží, kde by se dalo koupat. Proto se budete muset vydat jižním a jihozápadním směrem (Veruda, Verudela, Zlatne stijene) od centra nebo severozápadně (Puntižela). V těchto částech jsou postaveny také velké hotelové komlexy. V dnešní době jsou buď nové, nebo zrekonstruované. Nemusíte se obávat, že budete odříznuti od městské zábavy, protože do města jezdí autobusy.
Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
82 m2
Užitná plocha
80 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
400 m
Lékař
430 m
Kavárna
300 m
Restaurace
90 m
Bar
150 m
Škola/školka
120 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00