Moderní 3+kk s výhledem na moře, výborná lokalita, 50m od moře, top cena, Durres, Albánie

Durres, Albánie – ID 5150
96 000 € ≈ 2 344 800 Kč
Plocha 87 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/5
Moře 50 m
Stav Volné
Nabízíme vám nový moderně vybavený apartmán s výhledem na moře o rozloze 3+kk v Durres, Albánie. O celkové ploše 87 m2. Je situován ve třetím podlaží, v budově s výtahem. Dispozice je předsíň, obývací pokoj, ložnice, jídelna, koupelna s toaletou a balkon s pěkným výhledem na moře. Apartmán se prodává plně zařízený a vybavený vším potřebným pro pohodlný pobyt. Nová budova, ve které je apartmán situován se nachází cca 50m od promenády a moře. Dobrá lokalita, kde se nachází jedny z nejlepších hotelů jako je "Fafa Premium". Zde najdete vše, co potřebujete pro pohodlnou dovolenou: obchody, školy, restaurace a kavárny, kosmetické salony, kliniky a další. Doporučujeme prohlídku!
Poplatek na údržbu činí 8 až 12 € měsíčně.

Více nabídek nemovitostí najdete na naších webových stránkách Mojenemovitostumore.

Vážení klienti, provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Pobřežní město Durrësi, které se nachází 34 km od hlavního města Tirany, je domovem největšího albánského přístavu – a je jedním z nejstarších měst v zemi. „Věčné město“ na Jadranu má 3000letou historii. Díky své dlouhé historii je město přirozeně plné starověkých archeologických nalezišť a nálezů, včetně slavného amfiteátru římského císaře Hadriána, jehož kapacita 15 000 míst z něj činí druhý největší amfiteátr na Balkáně. Staré město bylo obehnáno zdí, z níž třetina stále stojí. Sám Caesar se kdysi procházel po starověkých cestách, které přežily historii. Durrës je fantastickým cílem pro milovníky historie a umění: za Archeologickým muzeem mohou návštěvníci prozkoumat Etnografické muzeum, které bylo domovem slavného herce Alexandra Moissiho, a centrálně umístěnou uměleckou galerii. Durrës je také ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout u moře, protože jeho písečné pláže a četné restaurace s úžasným výhledem na Jadran tvoří perfektní dovolenou.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán!
Podlaží
3
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
87 m2
Užitná plocha
87 m2
Balkon
Ano
Obchod
140 m
Lékař
7 km
Kavárna
100 m
Restaurace
50 m
Bar
130 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00