Moderní apartmán s garáží. v Budvě.

Budva, Černá Hora – ID 7197
262 000 € ≈ 6 619 430 Kč
Plocha 89 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 3/3
Moře 600 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Moderní tří ložnicový apartmán k prodeji v Budvě, 68 m2 se 21m2 garáž.

Apartmán má otevřený prostor kuchyně a jídelna s prostorným obývacím pokojem, který se otevírá na terasu, dvě velké ložnice, jedna menší dětský pokoj a koupelna.

Kromě krásného interiéru má tento byt také hliníková okna s elektrickými žaluziemi, moskytiérami a dvojitou izolací.

Byt je vybaven 4 klimatizačními jednotkami a v zimě můžete použít podlahové vytápění. V pokojích a předsíni jsou vestavěné skříně.

V této lokalitě jsou trhy, četné kavárny, pekárny a vše, co potřebujete pro život a potěšení.

Budva s osadami Borety, Bečići, Rafailoviči, Pržno, Miločer, Sveti Stefan, Reževiči a Peraziča vytváří jednu z nejkrásnějších riviér a přímoří. Charakterizují ji intimní, skryté zátoky, maličké tiché přístavy, čistý písek, bujná středomořská vegetace.Budva proslula svými rozsáhlými krásnými plážemi (hrubý i jemný písek, drobné oblázky). Soustřeďuje se v ní i v jejích hotelových komplexech živý sportovní, zábavní, společenský a kulturní život. Hotelové komplexy, většinou téměř samostatná hotelová městečka jako je např. Slovenska plaža se nacházejí mimo staré město, za jeho hradbami, v těsné blízkosti moře. Z budvanských pláží byly oceněny prestižní Modrou vlajkou tyto pláže: "Blue Beach", "S&I Beach Life", "Escallera" a "Mogren I". První tři jmenované se nacházejí v zátoce Jaz, jsou písečné a dá se k nim dostat odbočkou 500 m z Jadranské magistrály, západně od Budvy.

Ve střední části černohorského pobřeží leží starobylé město Budva, v současné době snad nejvyhledávanější turistické letovisko v Černé Hoře. Vydáte-li se po dálnici kopírující pobřeží od Kotorského zálivu směrem ke Skadarskému jezeru, přibližně v půli cesty dojedete do oblíbené destinace jménem Budva. Město leží v širokém Budvanském zálivu a před nepříznivými povětrnostními vlivy z vnitrozemí je chrání pohoří Lovćen a Paštroviči.

Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Plocha
89 m2
Užitná plocha
68 m2
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Obchod
260 m
Lékař
110 m
Kavárna
130 m
Restaurace
70 m
Bar
110 m
Škola/školka
110 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00