MODERNÍ VILA VE VÝSTAVBĚ VE PRIVLACE

Privlaka, Chorvatsko – ID 8195
620 000 € ≈ 15 763 500 Kč
Plocha 573 m2
Dispozice 4+kk
Moře 1 200 m
Stav Ve výstavbě
Období Celoroční
Krásná moderní vila s bazénem se nachází v Privlaka a je navržena jako místo pro relaxaci a zábavu. Vila je vynikající pro trvalé bydlení, pronájem, stejně jako pro víkendový dům, protože díky své geografické poloze je vynikajícím výchozím bodem pro návštěvu dalších dalmatských měst (vzdálenost: Zadar - 18 km, Nin - 4 km) a míst (Sabunike - 1,5 km, Petrčane - 8 km), ale také ostrovů (vzdálenost: Vir - 4 km, Pag - 32 km).
Vila se nachází v klidném prostředí, 1,2 km od moře a 1 km od centra města Privlaka.
Skládá se z kuchyně, jídelny a otevřeného obývacího pokoje s krásným výhledem na terasu a bazén. Kromě toho má vila tři ložnice s koupelnami (3 koupelny), jedno WC a spíž. V každém pokoji, stejně jako v obývacím pokoji, je instalována klimatizace.
Venkovní terasa a bazén pokračuji v letní kuchyní s jídelním koutem.
Pozemek je oplocen a elektřina a voda jsou přivedeny na pozemek
Rok výstavby: zahájení výstavby září 2023, plánované dokončení stavby červenec 2024.
Pokud se vila prodá ve výstavbě, kupující má možnost vybrat si v dohodnuté cenové výši podlahové krytiny a sanitární keramiku. Aktuální ceny se vztahují k platbě 50% za Předkupní smlouvu, a 50% za povolení k užívání po dokončení stavby.
Potenciálním kupcům, pokud mají zájem o nemovitost a chtějí ji získat za uvedenou cenu 620 000 eur, radíme, aby včas zareagovali a vyhnuli se možnému zvýšení ceny, které je možné během výstavby vzhledem k inflační situaci.

Privlaka je malé rybářské a turistické městečko pouhých 15 minut jízdy od města Zadar, které se nachází na rozlehlém písečném poloostrově mezi královským městem Nin a ostrovem Vir. Průzračné moře a dlouhé, mělké písečné zátoky jsou jako stvořené pro úplnou relaxaci. Místo nabízí veškeré potřebné zázemí pro příjemný a kvalitní život: obchody, restaurace, pošta, poliklinika. Milovníci sportu a rekreace, kteří si chtějí vyzkoušet plachtění nebo surfování, najdou svůj kout ráje v okolních osadách. Vše, co potřebujete pro klidnou a odpočinkovou rodinnou dovolenou ve středomořském stylu, najdete zde.
Počet podlaží
1
Dispozice
4+kk
Plocha
573 m2
Pozemek
420 m2
Užitná plocha
138 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
70 m2
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
3 km
Kavárna
2 km
Restaurace
1 km
Bar
2 km
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00