Moderny apartmán ve výborné lokalitě Brodarica, Šibenik

Brodarica, Šibenik, Chorvatsko – ID 9195
Plocha 69 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/3
Moře 220 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna

V Brodarici ve velmi pěkné lokalitě je rozestavěný objekt sestávající ze tří nadzemních podlaží s celkem osmi bytovými jednotkami a podzemním podlažím, kde jsou parkovací a garážová stání. Poloha je velmi dobrá, pouhých 220 metrů od moře. Moderní architektura, špičková konstrukce a vybavení jsou jen některé z charakteristik těchto bytů.

Tento apartmán o rozloze 69,05 m2 se nachází v 1. patře a sestává z kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, dvou ložnic, koupelny a terasy 8 m2. V celém bytě je podlahové vytápění (elektřina), hliníkové truhlářství s třívrstvým sklem, elektrické rolety + moskytiéra...

Byt se prodává s garáží nebo garážovým stáním cca 13 m2 za cenu 2 500 Eur/m2.

Brodarica je oblíbené turistické letovisko ležící v samotném srdci Šibenické riviéry pouhých 7 km jižně od Šibeniku, pokud hledáte udržované městské pláže s pozvolným vstupem do moře, restaurace nabízející vynikající místní pokrmy, širokou škálu sportovních i vodních aktivit.

Romantickou lagunu tvoří Morinjský záliv, známý jako trdliště ryb, a několik menších ostrůvků obklopující městečko Brodarica. Pokud se vydáte na procházku podél pláže, pak se Vám naskytne nádherný výhled na ostrov Krapanj, na který se můžete pohodlně dopravit trajektem přímo z Brodarice. Milovníci dalmatských rybích specialit by určitě měli navštívit některou z místních tradičních restaurací.

V severní a jižní části letoviska se rozprostírají dvě městské oblázkové pláže. Podél pobřeží se v Brodarici nachází 2,5 km dlouhá promenáda, která vybízí k podvečerním procházkám.

Nejznámější a zároveň nejdelší pláž nacházející se v severní části letoviska je oblázková pláž Rezalište s pozvolným vstupem do moře. Na pláži se nachází venkovní sprchy, dětské hřiště, veřejné toalety, převlékárny i občerstvení. Rovněž je možné si za poplatek pronajmout lehátka a slunečníky. A pokud byste si chtěli zpestřit pobyt na pláži, pak určitě využijte možnosti půjčení šlapadel, člunů a vodních skútrů.

Druhá menší pláž lemovaná borovicemi se nachází v jižní části letoviska. Přímo u pláže však nenajdete žádné turistické vybavení. Z pláže je navíc krásný výhled na protilehlý ostrov Krapanj, který je proslulý především díky lovu a prodeji mořských hub.

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
69 m2
Užitná plocha
67 m2
Terasa
8 m2
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Obchod
80 m
Lékař
2 km
Kavárna
170 m
Restaurace
160 m
Bar
430 m
Škola/školka
640 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00