Moderny rodinný dům s bazénem a zahradou ve Sovlji, nedaleko Tribunje, pouhých 300 metrů od moře

Tribunj, Sovlja, Chorvatsko – ID 10608
Plocha 140 m2
Dispozice 4+kk
Moře 300 m
Stav Volné
Období Letní sezóna
Dům o celkové užitný ploše 137 m2, postaven na pozemku o rozloze 576 m2, se skládá ze dvou podlaží: přízemí + patro.
Oázou klidu je nádherně upravená zahrada o rozloze 456 m2, včetně bazénu. V přízemí najdete vstup se schodištěm, chodbu, kuchyň s jídelním koutem a obývacím pokojem, ložnici s vlastní koupelnou, WC, sklad a komoru s venkovním vchodem. Z obývacího pokoje je přístup na krásnou terasu s bazénem o velikosti 30 m2, slunečníkem a venkovní sprchou, a také na pěkně upravenou zahradu s automatickým zavlažovacím systémem a venkovním grilem. Interním schodištěm se dostanete do patra, kde se nachází předsíň, dvě velké ložnice s vlastními koupelnami a terasami.
Dům je vybaven klimatizací v každé místnosti pro vytápění a chlazení, ohřev vody pomocí solárního systému. Okna jsou z PVC a hliníku s moskytiérami. K nemovitosti patří tři parkovací místa.

Tato nemovitost je ideální jak pro pronájem, tak i jako vlastní bydlení pro dovolenou nebo trvalý pobyt, protože je blízko pláže a veškerých potřebných služeb.
Dům je kompletně zařízený a ihned k nastěhování.

Objekt je ve vlastnictví společnosti, a proto se preferuje prodej společnosti, tj. vlastnických podílů ve firmě, spolu s nemovitostí.

Nedaleko od letoviska Tribunj se v chráněné zátoce rozkládá pláž zvaná Sovlje, která je částečně zpevněna betonovými platy a částečně pokrytá hrubšími kamínky. Zdejší břehy jsou jen velmi mírně svažité, a tak budou vyhovovat hlavně rodinám s dětmi a nepříliš zkušeným plavcům. Pro bezpečnější plavání jsou tu navíc přímo v moři vyznačeny zóny, které upozorňují rekreanty, kam až mohou doplavat. Díky čisté vodě kolem celého pobřeží si můžete vyzkoušet šnorchlování, které vám dá nahlédnout do tajů zdejšího podmořského života. Podél pláže jsou k dispozici stromy poskytující chladivý stín v letním horku; další ochlazení pak zprostředkuje stánek se zmrzlinou. Pro děti je připraveno dětské hřiště a pro motoristy parkoviště.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.
Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.
Tým Mojenemovitostumore
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
140 m2
Pozemek
576 m2
Užitná plocha
137 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
70 m2
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
1 km
Kavárna
290 m
Restaurace
190 m
Bar
290 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00