Nabízíme prostorný a slunný byt 4+kk v Bansku

Bansko, Bulharsko – ID 2526
99 000 € ≈ 2 413 620 Kč
Plocha 131 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 2/6
Sjezdovka 2 000 m
Stav Volné
Nabízíme k prodeji byt 4+kk o celkové ploše 131 m2 ve světoznámém lyžařském středisku Bansko. Byt se prodává nezařízený, je omítnutý, ale podlaha je cementová, klient si může pořídit buď plovoucí podlahu nebo parket. Dispozice bytu je: vstupní chodba, kuchyňský kout s obývacím pokojem, tři ložnice, dvě koupelny a dvě terasy. Byt se nachází ve 2 patře z 5 a je orientován na jihovýchod. Rezidenční budova má pět pater a má 43 studií a apartmánů, které jsou 2+kk nebo 4+kk. Nachází se vedle parku Bansko.

A trochu více o Bansku:
Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila - s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.
Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.
Nachází se 161 km. jižně od letiště v Sofii a 56 km. jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.
Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecku - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.
Protože v Bansku je všechno!
Zimní turistika
Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km délky je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii ze zkoumaných 400. Bansko nabízí 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrou lyžařskou školu a lyžárnu, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.
27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.
Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko, jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.
Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici je mobilní kolotoč, nové dětské výtahy a školky.
Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
4+kk
Plocha
131 m2
Užitná plocha
120 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00