Nádherné nové apartmány v blízkosti pláže, Plychrono, Řecko

Polychrono, Řecko – ID 10201
170 000 € ≈ 4 140 350 Kč
Plocha 52 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/2
Moře 200 m
Stav Volné
Období Celoroční
S tímto novým bytem připraveným do dubna 2024, včetně 52 metrů čtverečních obytné plochy, čeká Vas luxus. Jsou zahrnuty 2 ložnice, kompletní koupelna, kuchyně dle vašeho výběru, pokud si byt zakoupíte dříve než je dokončen , a obývací pokoj s výstupem na 15 m2 terasu. V domácnosti budou mnoho doplňků, jako jsou klimatizace, bezpečnostní dveře, sítě proti hmyzu, luxusní kuchyně a mnoho dalšího. Dům se nachází na skvělém místě s 200 metrů snadné chůze k moři a jen procházka za nákupy.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Polychrono je rušné pobřežní město, kde kdysi stálo starověké město Neapolis. Mezi vykopané pozůstatky patří akropole na kopci a raně křesťanský kostel s mramorovými sloupy. Malé Folklorní muzeum vystavuje textilie, nástroje a historické dokumenty. Mlýn umístěný mezi lesy a borovicemi odhaluje, jak se v minulosti lisoval olivový olej. Podél pobřeží si lze pronajmout čluny a vodní skútry a podél pobřeží jsou bary a rybí restaurace.


Polichrono je 95 km daleko od Soluně na východní části poloostrova Kassandra na místě starobylého města Neapolis. Vesnice byla pojmenována podle barevného dojmu mnoha květin, které charakterizovaly krajinu (abstraktní lingvistický význam: „mnoho barev“). V této vesnici trvale žije asi 1050 lidí.

Turistika je v létě hlavním zdrojem příjmů této obce. Mnoho kaváren, restaurací, barů, obchodů, hotelů a apartmánů se nachází na dobře navštěvované plážové promenádě
Mezi mořem a celou promenádou je 7 km dlouhá a velmi čistá písečná pláž, která je každoročně oceněna modrou vlajkou. Vzhledem k východní poloze oblast zaručuje úžasné východy slunce.
Mimo sezónu se obyvatelé zabývají především zemědělstvím, zpracováním oliv a výrobou medu.
Střed obce zdobí kostel svatého Athanasia (postaven v roce 1912), patrona Polychrona. O něco dále na náměstí je starší kostel „Narození Krista“ z roku 1863.


Tuto nabídku si právě prohlíží další 3 lidé
Proces nákupu v Řecku Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
52 m2
Užitná plocha
52 m2
Terasa
15 m2
Parkování
Ano
Obchod
90 m
Lékař
180 m
Kavárna
130 m
Restaurace
100 m
Bar
170 m
Škola/školka
290 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00