Nádherně zrekonstruovaný byt v přízemí, 3+kk, nedaleko pláže

Polychrono, Řecko – ID 10185
105 000 € ≈ 2 558 850 Kč
Plocha 50 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 300 m
Stav Volné
Prodej světlého bytu s 50 m2 obytné plochy se skvělým půdorysem v přízemí s klimatizací. Skládá se ze 2 ložnic, obývacího pokoje s moderní kuchyní a plně vybavené koupelny. Zrovna letos prošel kompletní rekonstrukcí a je připraven na vaši dovolenou, čerstvě vymalován v neutrálních barvách a připraven k vybavení podle vašeho vkusu, s hliníkovými rámy s dvojitým zasklením, bezpečností a energetickou třídou c. Je ideální pro rekreanty nebo rodiny nebo pronájmy a domácí mazlíčci jsou povoleni.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.


Polychrono je rušné pobřežní město, kde kdysi stálo starověké město Neapolis. Mezi vykopané pozůstatky patří akropole na kopci a raně křesťanský kostel s mramorovými sloupy. Malé Folklorní muzeum vystavuje textilie, nástroje a historické dokumenty. Mlýn umístěný mezi lesy a borovicemi odhaluje, jak se v minulosti lisoval olivový olej. Podél pobřeží si lze pronajmout čluny a vodní skútry a podél pobřeží jsou bary a rybí restaurace.


Polichrono je 95 km daleko od Soluně na východní části poloostrova Kassandra na místě starobylého města Neapolis. Vesnice byla pojmenována podle barevného dojmu mnoha květin, které charakterizovaly krajinu (abstraktní lingvistický význam: „mnoho barev“). V této vesnici trvale žije asi 1050 lidí.

Turistika je v létě hlavním zdrojem příjmů této obce. Mnoho kaváren, restaurací, barů, obchodů, hotelů a apartmánů se nachází na dobře navštěvované plážové promenádě
Mezi mořem a celou promenádou je 7 km dlouhá a velmi čistá písečná pláž, která je každoročně oceněna modrou vlajkou. Vzhledem k východní poloze oblast zaručuje úžasné východy slunce.
Mimo sezónu se obyvatelé zabývají především zemědělstvím, zpracováním oliv a výrobou medu.
Střed obce zdobí kostel svatého Athanasia (postaven v roce 1912), patrona Polychrona. O něco dále na náměstí je starší kostel „Narození Krista“ z roku 1863.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
50 m2
Užitná plocha
50 m2
Parkování
Ano
Obchod
120 m
Lékař
140 m
Kavárna
90 m
Restaurace
80 m
Bar
190 m
Škola/školka
250 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00