Nádherný 1+kk v komplexu Rose Residence, vhodný k celoročnímu užití, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 4685
44 000 € ≈ 1 089 660 Kč
Plocha 39 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 3/5
Moře 450 m
Poplatek za služby 388 € za rok
Stav Volné

Nabízíme nádherný 1+kk o velikosti 38,75 m2, situovaný ve třetím podlaží z pěti pater v uzavřeném komplexu Rose Residence na Slunečním pobřeží, Bulharsko, 5 minut ( 450 metrů) chůze od centrální pěší promenády a pláže! Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozice- předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou a terasa. Nabídka ideální na pronájem a celoroční užívání.

Komplex Rose Residence se nachází na mimořádně komunikativním místě, v blízkosti institucí, bank, autobusových zastávek, restaurací a obchodů. Komplex majitelům poskytuje tři venkovní bazény, krásný areál se spoustou květin a zeleně, dětské hřiště /noční animace/, vnitřní parkoviště, ostrahu.

Poplatek na údržbu činí 388€/m2 ročně.

Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
39 m2
Užitná plocha
34 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
340 m
Lékař
150 m
Kavárna
190 m
Restaurace
110 m
Bar
150 m
Škola/školka
120 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00