Nádherný 3+kk, obrovská terasa,

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 8484
Plocha 96 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/4
Moře 250 m
Poplatek za služby 600 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme nádherný 3+kk v blízkosti pláže a veškeré občanské vybaveností. Byt se nachází v přízemí a má celkovou plochou 79 m2. + terasa 17 m2. Skládá se z chodby, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem (všechny spotřebiče k dispozici), dvou ložnic, koupelny se sprchovým koutem, toalety, dvou teras. Pohodlně dispozičně řešeny-žádné průchozí pokoje. Okna obývacího pokoje a přilehlé terasy jsou situována na jihozápad s přístupem do zeleného vnitrobloku areálu.

Byt prošel kosmetickou rekonstrukcí. Veškerý nábytek a spotřebiče jsou ve výborném stavu.

Komplex "Etara 3" je navržen ve stylu "Starobylého bulharského domu" a jeho vzhled utváří prostorné terasy, úzká okna, velké okapy, dřevěná vrata, zábradlí a schodiště, která zástavba je ideální na přirozený hlad v létě a teplo v zimě. Komplex se nachází v kaňonu mezi zalesněnou horou a mořem. Kombinace horského a mořského vzduchu tvoří vzdušný koktejl velmi příznivý pro děti i dospělé trpící onemocněním dýchacích cest. Komplex je velmi tichý. Území komplexu je perfektně udržované a veľmi velkorysé. Vzdálenost od pláže je 250 metrů. Vybavení komplexu a okolí:

Restaurace/kavárna

Bazén s částí pro děti

Parkoviště

24/7 zabezpečení a video dohled

Kostel - 200 m.

Amfiteátr - 200 m.

Autobusová zastávka - 70 m.

Diskotéka/noční klub - 450 m.

Kasino - 350 m.

Ke komplexu přiléhá Marina Dinevi – nejmodernější přístav na pobřeží Černého moře s velkým množstvím restaurací, obchodů a diskotékou a také krásnou písečnou pláží.

V docházkové vzdálenosti je zdravotní středisko, autobusová zastávka, dětská hřiště, pramen s minerální vodou a centrální náměstí Svatého Vlase, kde jsou různé obchody, kavárny, restaurace a supermarkety. Poplatek na údržbu činí 600 eur/rok.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
96 m2
Užitná plocha
69 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
140 m
Lékař
1 km
Kavárna
630 m
Restaurace
130 m
Bar
130 m
Škola/školka
230 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00