Nádherný 3+kk, prostorná terasa, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 4045
134 000 € ≈ 3 272 950 Kč
Plocha 127 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/4
Moře 600 m
Stav Volné
Nabízíme nádherný apartmán o rozloze 3+kk, o celkové ploše 127 m2 s velkou terasou. Byt se nachází ve druhém podlaží ze čtyř pater s výtahem, v komplexu Kaliakria Resort. Skládá se z velmi prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem do tvaru U, dvou ložnic a dvou koupelen s WC, jedna koupelna má sprchový kout, druhá vanu + bidet a technické místnosti. Prodává se kompletně zařízený nábytkem a vybavení dle aktuálních dotografií. Unikátní výhled na moře.
Vybavení apartmánu: Mramorový krb na dřevo, klimatizace, kvalitní dvojitá okna, výborná izolace, podlahy z přírodního kamene, podlahové vytápění v koupelnách
Kaliakria Resort je orientován na jih a nachází se v srdci tzv. Bulharské golfové riviéry, se snad nejlepšími a nejmalebnějšími výhledy v okolí. Z apartmánů je výhled na golfové hřiště Thracian Cliffs a také na záliv Kavarna, který se táhne od mysu Kaliakra po Albenu a Zlaté písky. Kaliakria Resort je navržen španělskými architektmi známými luxusními vilami na pobřeží Costa del Sol a také bulharskými architekty a kombinuje osvědčený koncept středomořského pobřeží s místním bulharským architektonickým stylem. Dřevěné pergoly, kované ploty, teplé barvy, budovy mezi dlážděnými kamennými cestami, zelené zahrady.
V resortu je k dispozici restaurace, bar u bazénu, plážový bar, dětské hřiště, zdravotní a wellness centrum. Možnost zapůjčení kol, jízdy na koni, rybolovu, lukostřelby, v blízkosti golfové hřiště, tenisové kurty.
V sousedním resortu Topola Skies se nachází aquapark a akční park
Pláž Heros 3,7 km
Pláž Adora 4,2 km
Pláž Bendida 6,7 km
Pláž Argata 6,1 km
Na pláž jezdí v pravidelných intervalech autobus, který Vás doveze tam i zpět.

Topola je klidná rekreační obec, která v posledních letech prošla prudkým rozvojem – řada investorů skoupila pozemky a postavila mnoho rekreačních komplexů se zábavními a lázeňskými centry. Zajímavá je především vilová zóna obce. Infrastruktura je velmi dobře rozvinutá - silnice ve velmi dobrém stavu, veškerá moderní občanská vybavenost. V bezprostřední blízkosti se nachází největší golfové hřiště na pobřeží Severního Černého moře „Black Sea Rama“ a další dvě golfová hřiště.
Obec je bohatá na minerální vody a jíl, což je výborným předpokladem pro rozvoj lázeňské turistiky. Oblast je ekologicky čistá, daleko od velkých průmyslových podniků.

Kavarna 7 km
Balčik 14 km
Albena 31 km
Zlaté písky 41 km
Podlaží
2
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
127 m2
Užitná plocha
110 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
5 km
Kavárna
5 km
Restaurace
60 m
Bar
770 m
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00