Nádherný rodinný dům v komplexu Pirin Golf, úchvatný výhled na hory, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 5376
460 000 € ≈ 11 608 100 Kč
Plocha 195 m2
Dispozice 4+kk
Stav Volné

Nabízíme k prodeji luxusní dům v nové čtvrti, která se bude sestávat pouze od rodinné domy, v komplexu Pirin Golf SPA & Country Club v Bansko, Bulharsko. Nemovitost “Dům Malina” dokonale splývá s okolní přírodou a nabízí neuvěřitelné výhledy na golfové hřiště a pohoří Pirin. Dům má vlastní dvůr, obklopený vysokou vegetací, což zaručuje Vaše soukromí. Má také dvě prostorné terasy, z nichž jedna má gril, kde si můžete užít příjemný odpočinek po dlouhém dni na golfovém hřišti nebo na sjezdovce. Dům disponuje prostorným obývacím pokojem s krbem, jídelnou, kuchyní, třemi ložnicemi, dvěma koupelnami s toaletami, další toaletou a dvě terasy. Každý pokoj v domě je vybaven individuálním regulátorem teploty. Dům se prodává kompletně zařízeny a má užitnou plochu 195 m2. Exteriér i interiér jsou zcela v souladu s typickým horským stylem – dřevo a kámen. Pro váš vůz je zpevněné parkovací stání před domem, v blízkosti je také kryté parkoviště. Poplatek na údržbu činí 14€/m2 ročně. Domy se prodávají “na zeleno”. Termín výstavby, kolaudace a kompletně vybavení je stanoveno na 13+3 měsíců od složení depozita. Dvůry ke každému domu mají od 630 m2 do 1100m2. Možnost prodeje na splátky po dobu 1 rok.

S více než 4 miliony hráčů registrovaných v Evropě je golf jedním z nejtradičnějších sportů na starém kontinentu. V Pirin Golf & Country Club najdete dvě z TOP 100 golfových hřišť v kontinentální Evropě a část European Tour Destinations. Golfové hřišta Ian Woosnam a Pirin Pine, postavené proti tyčící se hoře Pirin, shrnují, co to znamená hrát golf v horách. Komplex je hodinu cesty od mezinárodního letiště v Sofii a pár minut od oblíbeného lyžařského střediska Bansko. Pirin Golf & Country Club je hostitelem více než 40 turnajů ročně, z nichž součástí jsou makedonské amatérské otevřené WAGR, turecké letecké společnosti, Volvo, AUBG (Americká univerzita v Bulharsku), BDO a mnoho dalších.

Dopřejte si špičkové služby a koupě v Pirin Golf Hotel & Spa

Pirin Golf Hotel and Spa je obklopen borovicemi a zahrnuje 2 golfová hřiště, driving range, golfovou akademii, 7 bazénů, 2 supermarkety, piano bar, fitness, squash, kulečník, stolní tenis, 7 venkovních prostoru pro děti, pekárnu, sportovní obchod, lyžařskou školu a obchod s oblečením.

Lyžařský vlek Bansko se nachází 12 km od hotelu Pirin Golf Hotel and Spa. Během lyžařské sezóny hotel nabízí bezplatnou 10 minutovou kyvadlovou dopravu z / na sjezdovku každou hodinu během dne. K dispozici je také bezplatná kyvadlová doprava s golfovým vozíkem, který může hosty v létě vozit po komplexu.

A trochu více o Bansku:

Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.

Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.

Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.

Nachází se 161 km jižně od letiště v Sofii a 56 km jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.

Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecka - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.

Protože v Bansku je všechno!

Zimní turistika

Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii zkoumaných středisek. 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrá lyžařská škola a lyžárna, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.

27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.

Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.

Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici jsou nové dětské výtahy a školka.

Letní turistika

Pro potřeby letní turistiky v národním parku Pirin bylo vyvinuto 13 hlavních a 17 vedlejších horských tras. Skalní lezení na 6 místech je povoleno. Ve vysoké alpské části hory přijímá v létě turisty osm horských chat a pět přístřešků. Kromě toho jsou organizovány výlety do klášterů Rila a Rozhen, Melnik, medvědí park v Belitsa, vesnice Trigrad, jeskyně „Čertovo hrdlo“ a další pamětihodnosti a krásná místa; horské túry v Pirinu, jízda na koni v Rile, cyklistika, rafting, safari, offroad a paintball.

Pravidelné akce:

Soutěže o Světový pohár v alpském lyžování na trati „Alberto Tomba“

Od prosince do dubna - mnoho zimních akcí - soutěže v alpském lyžování, snowboardingu, biatlonu.

Červenec - letní divadelní festival

Srpen - Mezinárodní jazzový festival

Září - Pirin Folk Bulharsko - Bansko. Mezinárodní festival bulharských lidových písní

Listopad - Bansko Film Fest - Mezinárodní festival horských filmů.

Bansko je nejnovější bulharské zimní lyžařské středisko a možná i nejkrásnější. V posledních letech resort přilákal značné zahraniční investice, což umožňuje výrazné zlepšení infrastruktury a služeb pro volný čas.

Podnikání v cestovním ruchu je hlavní oblastí strategického významu pro sociálně-ekonomický rozvoj obce Bansko. Rostoucí objem investic v oblasti cestovního ruchu vedl k vytváření nových pracovních míst ve službách cestovního ruchu a několikanásobně více ve stavebnictví. V posledních letech zde byla postavena více než stovka hotelů - od malých rodinných hotelů po luxusní lázně.

V lyžařském středisku má vyrůst druhá kabinová linka, 30 milionů eur bude investováno do golfového hřiště. Místní průmysl představují malé dílny v dřevozpracujícím a oděvním průmyslu; mnoho společností v oblasti obchodu a služeb, hotelů a restaurací, zemědělství. Zpracovatelé dřeva a řemeslníci jsou spojeni v pobočné organizaci, protože velká část jejich výroby (nábytku) je určena na export. Rozvoj tohoto odvětví a investiční politika malého a středního podnikání v dřevozpracujícím průmyslu prochází dynamickým rozvojem a flexibilitou.

Zemědělství - je využíváno asi 20% orné půdy. Hlavními plodinami, které se zde pěstují, jsou brambory a tabák. Hospodářská zvířata - chovají se hlavně krávy, kozy a ovce.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Počet podlaží
1
Dispozice
4+kk
Plocha
195 m2
Pozemek
630 m2
Užitná plocha
195 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
195 m2
Parkování
Ano
Obchod
6 km
Lékař
6 km
Kavárna
80 m
Restaurace
0 m
Bar
130 m
Škola/školka
80 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00