Nádherný rodinný dům v komplexu Pirin Golf, vlastní sauna a garaž, úchvatný výhled na hory, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 5377
620 000 € ≈ 15 100 100 Kč
Plocha 307 m2
Dispozice 4+kk
Sjezdovka 12 000 m
Stav Volné
Nabízíme k prodeji luxusní dům v nové čtvrti, která se bude sestávat pouze od rodinné domy, v komplexu Pirin Golf SPA & Country Club v Bansko, Bulharsko. Nemovitost “Dům Mountain ” dokonale splývá s okolní přírodou a nabízí neuvěřitelné výhledy na golfové hřiště a pohoří Pirin. Mountain má vlastní saunu, garáž s přímým přístupem a vysoké stropy. Dům má velkorysých 307 m2. Dispozice- prostorný obývací pokoj s krbem, jídelnu, kuchyň, tři ložnice se samostatnými koupelnami a další toaletu. Každý dům má navíc dvě prostorné terasy, z nichž na jedné je gril, kde si můžete užít příjemný odpočinek po dlouhém dni na golfovém hřišti nebo na sjezdovce. Každá místnost je vybavena samostatným regulátorem pro volbu teploty. Dům má vlastní dvůr, obklopený vysokou vegetací, což zaručuje Vaše soukromí. Každý pokoj v domě je vybaven individuálním regulátorem teploty. Dům se prodává kompletně zařízeny. Exteriér i interiér jsou zcela v souladu s typickým horským stylem – dřevo a kámen. Poplatek na údržbu činí 14€/m2 ročně. Domy se prodávají “na zeleno”. Termín výstavby, kolaudace a kompletně vybavení je stanoveno na 13+3 měsíců od složení depozita. Dvůry ke každému domu mají od 630 m2 do 1100 m2. Možnost prodeje na splátky po dobu 1 rok.
S více než 4 miliony hráčů registrovaných v Evropě je golf jedním z nejtradičnějších sportů na starém kontinentu. V Pirin Golf & Country Club najdete dvě z TOP 100 golfových hřišť v kontinentální Evropě a část European Tour Destinations. Golfové hřišta Ian Woosnam a Pirin Pine, postavené proti tyčící se hoře Pirin, shrnují, co to znamená hrát golf v horách. Komplex je hodinu cesty od mezinárodního letiště v Sofii a pár minut od oblíbeného lyžařského střediska Bansko. Pirin Golf & Country Club je hostitelem více než 40 turnajů ročně, z nichž součástí jsou makedonské amatérské otevřené WAGR, turecké letecké společnosti, Volvo, AUBG (Americká univerzita v Bulharsku), BDO a mnoho dalších.
Dopřejte si špičkové služby a koupě v Pirin Golf Hotel & Spa
Pirin Golf Hotel and Spa je obklopen borovicemi a zahrnuje 2 golfová hřiště, driving range, golfovou akademii, 7 bazénů, 2 supermarkety, piano bar, fitness, squash, kulečník, stolní tenis, 7 venkovních prostoru pro děti, pekárnu, sportovní obchod, lyžařskou školu a obchod s oblečením.
Lyžařský vlek Bansko se nachází 12 km od hotelu Pirin Golf Hotel and Spa. Během lyžařské sezóny hotel nabízí bezplatnou 10 minutovou kyvadlovou dopravu z / na sjezdovku každou hodinu během dne. K dispozici je také bezplatná kyvadlová doprava s golfovým vozíkem, který může hosty v létě vozit po komplexu.
A trochu více o Bansku:
Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.
Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.
Nachází se 161 km jižně od letiště v Sofii a 56 km jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.
Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecka - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.
Protože v Bansku je všechno!

Zimní turistika
Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvním místě! Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii zkoumaných středisek. 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrá lyžařská škola a lyžárna, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.
27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.
Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.
Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici jsou nové dětské výtahy a školka.
Letní turistika
Pro potřeby letní turistiky v národním parku Pirin bylo vyvinuto 13 hlavních a 17 vedlejších horských tras. Skalní lezení na 6 místech je povoleno. Ve vysoké alpské části hory přijímá v létě turisty osm horských chat a pět přístřešků. Kromě toho jsou organizovány výlety do klášterů Rila a Rozhen, Melnik, medvědí park v Belitsa, vesnice Trigrad, jeskyně „Čertovo hrdlo“ a další pamětihodnosti a krásná místa; horské túry v Pirinu, jízda na koni v Rile, cyklistika, rafting, safari, offroad a paintball.

Pravidelné akce:
Soutěže o Světový pohár v alpském lyžování na trati „Alberto Tomba“
Od prosince do dubna - mnoho zimních akcí - soutěže v alpském lyžování, snowboardingu, biatlonu.
Červenec - letní divadelní festival
Srpen - Mezinárodní jazzový festival
Září - Pirin Folk Bulharsko - Bansko. Mezinárodní festival bulharských lidových písní
Listopad - Bansko Film Fest - Mezinárodní festival horských filmů.
Bansko je nejnovější bulharské zimní lyžařské středisko a možná i nejkrásnější. V posledních letech resort přilákal značné zahraniční investice, což umožňuje výrazné zlepšení infrastruktury a služeb pro volný čas.
Podnikání v cestovním ruchu je hlavní oblastí strategického významu pro sociálně-ekonomický rozvoj obce Bansko. Rostoucí objem investic v oblasti cestovního ruchu vedl k vytváření nových pracovních míst ve službách cestovního ruchu a několikanásobně více ve stavebnictví. V posledních letech zde byla postavena více než stovka hotelů - od malých rodinných hotelů po luxusní lázně.
V lyžařském středisku má vyrůst druhá kabinová linka, 30 milionů eur bude investováno do golfového hřiště. Místní průmysl představují malé dílny v dřevozpracujícím a oděvním průmyslu; mnoho společností v oblasti obchodu a služeb, hotelů a restaurací, zemědělství. Zpracovatelé dřeva a řemeslníci jsou spojeni v pobočné organizaci, protože velká část jejich výroby (nábytku) je určena na export. Rozvoj tohoto odvětví a investiční politika malého a středního podnikání v dřevozpracujícím průmyslu prochází dynamickým rozvojem a flexibilitou.
Zemědělství - je využíváno asi 20% orné půdy. Hlavními plodinami, které se zde pěstují, jsou brambory a tabák. Hospodářská zvířata - chovají se hlavně krávy, kozy a ovce.
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Počet podlaží
1
Dispozice
4+kk
Plocha
307 m2
Pozemek
800 m2
Užitná plocha
307 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
307 m2
Parkování
Ano
Obchod
6 km
Lékař
6 km
Kavárna
80 m
Restaurace
0 m
Bar
130 m
Škola/školka
80 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00