Nově vybavený 2+kk, bez poplatku za údržbu, Carevo, Bulharsko

Carevo, Bulharsko – ID 8631
79 800 € ≈ 1 942 332 Kč
Plocha 63 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/4
Moře 300 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme Vám nově vybavený 2+kk v blízkosti pláže Nestinarka ve městě Carevo. Dům, ve kterém se byt nachází, je novostavba, zkolaudovány a bez poplatku za údržbu. Byt o ploše 63 m2 se nachází ve čtvrté a zároveň posledním patře a má následující dispozici: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, dvě terasy. Byt má jihovýchodní expozici. Prodává se kompletně zařízený a připravený k nastěhování. Byt vhodný k celoročnímu užití.
Bez poplatku za údržbu!
My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
Carevo se nachází na třech malých poloostrovů a ve čtyři zálivu a svoji plochouje unikátní pro Bulharsko. Poloha města připomíná Rio de Janeiro v mnohem menším měřítku, s mnoha zátok a malých pláží a blízkost hor.
Rozmanitá krajina, zachovalé životní prostředí, přírodní jevy, kombinace hor a moře, přítomnost přírodního parku „Strandža“, mnoho chráněných oblastí, neznámou historii a kulturu, unikátní flóru a živočichů, čistých řek, unikátní folklórem, zvyky, hudba, tanec, kuchyně a tak dále. Jedinečná příroda, bohatá historie i živé lidové tradice propleteny do jedinečným způsobem v dynamické době, určují vzhled jihovýchodní obce v Carevo v Bulharsko.
Zde příroda spojuje malebné mořské pobřeží a pláže s majestátním lichotivé, ale snadno přístupné hory - Strandzha, který udivuje svým bohatstvím flóry a fauny.
Mírné klima, podobný tomu v zemích středomořské oblasti přilákal lidi usadit se v těchto zemích od starověku. Proto stopy lidské přítomnosti a památek je mnoho a jsou velmi rozmanité - od jedinečných tráckých hroby a hřbitovy z doby bronzové přes dobře zachovalých zbytků řecké a římské nadvlády, a baziliky raného křesťanství a pozdního středověku.Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
63 m2
Užitná plocha
55.44 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
430 m
Lékař
1 km
Kavárna
360 m
Restaurace
30 m
Bar
410 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00