Novostavba 2+kk, v top lokalitě, centrum města, Varna

Varna, Bulharsko – ID 5281
289 000 € ≈ 7 146 970 Kč
Plocha 103 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/6
Moře 2 000 m
Stav Volné

Nabízíme k prodeji 2+kk se zastavěnou plochou 85,32 m², který se nachází ve třetím patře z celkem šesti v budově s výtahem. Nemovitost se skládá ze vstupní haly (5,86 m²), chodby (2,97 m²), prostorného obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem (38,88 m²), velké ložnice (13,71 m²), široké koupelny s toaletou (6,55 m²), šatny (2,2 m²), terasa se vstupem z obou pokojů (4,94 m²). Orientace bytu je východní. Byt je k prodeji nezařízený, s nábytkem a vybavením rádi pomůžeme! V bytě je instalované podlahové vytápění plynem. Byt se nachází v centru Varny, v šestipodlažní cihlové budově s výtahem a ikonickou fasádou. V momentě je výstavba ve stavu akt 14. Kolaudace ( akt 16) se očekává do 31.05.2023. K dispozici je možnost zakoupit vnitřní nebo venkovní parkovací místo. Je také možnost parkovat v modré zóně. Nedaleko jsou Pl. Musala, Dům architekta, hlavní pěší a nákupní zóna. Městská pláž je vzdálena 2km od budovy.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Varna je třetím největším městem v Bulharsku a jedním z kulturních center země. Pokud byste chtěli zažít dovolenou na pláži, aniž byste zanedbávali kulturní hledisko, pak Varnu vřele doporučujeme. Tisícileté město se ohlíží za bohatou historií. Jemné písečné pláže jsou oblíbeným cílem letních rekreantů a velké množství festivalů a kulturních akcí přitahuje do města na bulharském pobřeží Černého moře každoročně mnoho turistů.

Co by měl každý ve Varně navštívit:

1.Městský park , místo, které je vhodné k odpočinku a procházkám.

2. Zelené plíce Varny

Městský park "Primorski Park" je místním rekreačním střediskem v centru města. Varnové milují svůj městský park, který se nachází na vyvýšené terase, odkud je vidět na celé pobřeží. Relaxovat zde můžete na lavičkách a velkých zelených plochách. Bohatě osázený park je také vizuálně velmi přitažlivý. Věž s hodinami a vodní prvek, který je v noci barevně osvětlen, jsou nejoblíbenějšími památkami.

3. Římské lázně

Římské lázně se datují do 2. století a jsou součástí historického centra Varny. Pozůstatky budov svědčí o vzkvétajícím kulturním a společenském životě bývalého města Odessos.

Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
103 m2
Užitná plocha
85.32 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Obchod
110 m
Lékař
80 m
Kavárna
70 m
Restaurace
40 m
Bar
70 m
Škola/školka
110 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00